anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro nie moze mi pomoc odzyskac paczki

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłem towar na allegro lokalnie, okazało się że jest niekompletny i uszkodzony, odesłałem go na reklamacje i sprzedający oskarża mnie o kradzież części towaru i nie uznaje reklamacji, ni odsyła towaru ani pieniędzy, co teraz? Allegro protect to fikcja, każą składać zawiadomienie na policję i umywaja ręce

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

kostas11
#21 Demiurg#

@markopedro7 napisz mu że skoro odrzucił reklamację, ma Ci oddać Twój towar, spytaj się ile masz mu przelać na wysyłkę do Ciebie wyznacz mu 3 dni a potem idź na Policję i zgłoś przywłaszczenie rzeczy nie należącej do sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Pisze ze nie odda mi towaru póki ja nie oddam mu jego części, parodia. Już raz wysłałem mu paczke i nieodebral i 25zl w plecy i też nie chce oddać kasy. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@markopedro7 nie może przetrzymać Twojej paczki, napisz mu że idziesz na Policję zgłosić przywłaszczenie, jak zapuka do niego dzielnicowy to zmięknie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

No niby i tak, ale nie można się dogadać jak człowiek z człowiekiem? Po co się pchać w jakieś oszustwa i problemy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markopedro7 poprosiłam o wysłanie do Ciebie wyjaśnienia w tej sprawie, poczekaj proszę na naszą wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Pana wniosek wstrzymaliśmy. Jeśli uważa Pan, że sprzedający celowo wprowadził Pana w błąd może Pan zgłosić sprawę policji. Po otrzymaniu dokumentu wskazującego na wszczęcie postępowania w Pana sprawie proszę o załączenie takiego dokumentu w odpowiedzi na tę wiadomość. Wówczas niezwłocznie rozpatrzę Pana wniosek ponownie na koszt towaru oraz odesłania. Jeśli chodzi o pierwszą nieodebraną paczkę sugeruję aby zgłosił Pan reklamację do przewoźnika aby wykluczyć błędy w doręczeniu. Jeśli przewoźnik potwierdzi, że sprzedający odmówił odbioru paczki może Pan ubiegać się o zwrot także tych kosztów.

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Może Pan zgłosić. A jak nie zgłoszę to co? Nic nie dostanę. 

oznacz moderatorów