anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro bierze pod uwagę inne dyskusje (starsze) klient/sprzedawca w przypadku aktualnego sporu?

RecenzjeOnline
#8 Zapaleniec#

Właśnie kończę "dyskusje" ze sprzedawcą lokalnym, który ukrył wadę towaru robiąc "sprytne" zdjęcia. 

nawet nie wysłał kompletnego zamówienia(aż 3 rzeczy) i się do tego przyznał głupimi tłumaczeniami dopiero przy otworzeniu dyskusji. 

a pierwsza wiadomość jaką zastałem (po rozpakowaniu paczki z paczkomatu ) wejściu na allegro "czy towar jest cały" - potem zrzucał winę na przewoźnika lub mnie... w ogóle argumenty jak dziecko, żaden kompletnie się z niczym się nie pokrywał , już brak całości zakupu i brak reakcji sprzedawcy, a co dopiero wada w miejscu akurat uniewidocznionym na zdjęciach jest podejrzane, cyniczny kanciarz.  

Wniosłem o zwrotu już z powodu samego niekompletnego zestawu lub rekompensatę , ten się zapiera że nie zwróci.

 

Teraz allegro protect zwróci mi rekompensatę (doczytał z któregoś czatu ile żądam, gdzie zgodziłem się na to z dopiskiem ze jeśli zwróci sprzedający, bo wcześniej "pomocnik" allegro proponował w dyskusji 100%  i potrącenie na konto sprzedawcy, a ten się nie zgadzał),...ale okazuje się że on nie poniesie żadnych konsekwencji. Pewnie allegru szkoda marnować czas na kilka stów, ale to istne hodowanie kanciarzy.

 

Czy chociaż w przypadku następnego sporu tego sprzedawcy z kimś innym o podobnym kontekście allegro bierze poprzednie spory pod uwagę ? 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A tego nie wie nikt, jeżeli nie dostał żaden kary.

oznacz moderatorów

RecenzjeOnline
#8 Zapaleniec#

Jak czytam inne wątki, to widzę że podobnie ,często proponują allegro protect i po sprawie.

Może jakiś "pomocnik" wie, w końcu się tym zajmują (chyba), a może rozdają kasę na lewo i prawo bezstronnie.  

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RecenzjeOnline A jakie mają znaczenie poprzednie dyskusje tego sprzedawcy > Ty dostaniesz swój zwrot > i na tym się powinno skończyć > a to czy sprzedawca ponosi konsekwencje czy nie, to już sprawa między nim, a Allegro > wszyscy nie muszą o tym wiedzieć

Możesz zapytać się moderatorek > dostaniesz odpowiedź, że to wewnętrzne sprawy Allegro

Jak mówi przysłowie > Nadmierna ciekawość zgubiła kota

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RecenzjeOnline Na to czy sprzedawca zostanie pociągnięty do uiszczenia opłaty w przypadku zwrócenia kupującemu środków z Allegro Protect wpływa wiele czynników, między innymi historia jego konta, ale nie mogę tutaj wskazać szczegółowych informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów