anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro lokalnie jest bezpieczne?

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

witam to mój pierwszy raz kupuję lokalnie na allegro, więc pieniądze sprzedającemu wysłałem sprzedającemu prywatnie, żeby nikt inny nie kupował telefonu, jak znam maile z allegro zawsze pochodzi z nazwą, więc wiedziałem, że sprzedawca jest zarejestrowany, ale skoro zapłaciłem, sprzedawca nie odpowiada, allegro lokalnie nie jest bezpieczne?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedawca nie odpowiada, kontaktuj się z nim przez Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Jeśli nadal będzie problem, w Dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

ale nie kupuję bezpośrednio na allegro kupując produkt, wysłałem pieniądze do sprzedawcy na jego konto, dlatego pytam czy osoby sprzedające lokalnie na allegro są zarejestrowane,Zrobiłem mu przelew bankowy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takim przypadku zapewne nie możesz otworzyć Dyskusji. Kontaktuj się więc z Allegro i poproś o pomoc przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38&subjectId=4c2c4428-a...

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałem się już z allegro, ale czy może mi pomóc? co jeśli nie kupię bezpośrednio na allegro?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:50302675 ale kupiłeś przez Allegro czy poza? Co znaczy "wysłałem prywatnie"? Przelew bank-bank?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

Tak 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:50302675, więc co ma do tego allegro? kiedy kupujesz od sąsiada to allegro nie ma nic do dodania 🙂

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

ale jest na allegro, a lokalnie czasami można porozmawiać ze sprzedawcą i ustalić cenę, a jeśli sprzedawca nie został zaakceptowany na allegro, to zastanawiam się, jak przychodzą wiadomości e-mailem jak na allegro normalnie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Co znaczy nie został zaakceptowany? wiadomości (powiadomienia email) przychodzą jeśli ktokolwiek ci napisze w Centrum Wiadomości. Jeśli ja napiszę do ciebie przez CW to nic nadal nie znaczy. Równie dobrze powinniście pisać SMS albo zadzwonić, skoro to i tak poza allegro 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:50302675 Allegro lokalnie jest jak najbardziej bezpieczne- natomiast niektórzy sprzedający już nie.

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Byłam właśnie w bardzo podobnej sytuacji ale po prosiłam żeby to wszystko się działo przez allegro i żeby nie było to poza allegro . Może nawet kupiliśmy ten sam telefon od tego samego sprzedawcy i teraz aby czekam na wysyłkę która ma się odbyć dziś . 

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

który telefon kupiłeś?

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Samsung m21

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 "Polacy naród wspaniały tylko ludzie k....y " to nie ja powiedziałem tylko kiedyś sam marszałek

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Ja zostałam oszukana z telefonem. Teraz czekam te 24h jak allegro się tym zajmie. Mam nadzieję że odzyskam pieniądze .

oznacz moderatorów

Client:50302675
#7 Wielbiciel#

Kupiłeś bezpośrednio z allegro, czy wysłałeś pieniądze sprzedawcy?

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

ja kupiłam bezpośrednio z allegro ale sprzedawca mnie zachęcał aby to zrobić poza allegro ale całe szczęście się nie zgodziłam 

oznacz moderatorów

Client:57575196
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry zwrócono Pani pieniądze tak?

oznacz moderatorów