anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwe że aukcja jest zmieniona po zakupie

exdik
#1 Nowicjusz#

Kupiłem dwa produkty na aukcji. W opisie było że jest to zestaw 2 szt. Dostałem jedem produkt. Sprawdziłem jeszcze raz ofertę a tam w opisie 1 przedmiot. Czy jest możliwe że jak kupowałem były 2 a potem zmieniono opis na 1. Czy to moje niedopatrzenie czy jednak jakiś przekręt. Czy jest to możliwe. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@exdik Nie nie zmienia się aukcja po zakupie. Pewnie kupowałeś z aplikacji gdzie NIE widać co jest tytułem a co produktyzacją. SpójrzTytul sprzedawcy a tytul allegro(1).jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@exdik Pokaż link do oferty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Często przez działania Allegro oferty wprowadzają kupujących w błąd, to efekt ich działania.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To wina produktyzacji allegro i Twojego niedoczytania . Allegro stworzyło coś co utrudnia sprzedaż jak i zakupy a pozostali na tym cierpią.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No tak tylko że ten mechanizm wprowadza w błąd zarówno kupujących jak i sprzedających którzy często są tego  nieświadomi.  Więc zacytuję:

Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Mam nadzieję że prędzej czy później ktoś się tym zajmie  tak żeby takie sytuacje nie miały wiecej miejsca.

Tutaj ważny jest zwrot "lub cudzym mieniem"  więc mieniem zarówno sprzedającego  jak i kupującego

oznacz moderatorów