anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jest to możliwe oszustwo?

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

1000004818.png

 Witam, czy jest to możliwe oszustwo? Na początku mamy podany opis produktu a na końcu w zawiły sposób napisany sposób sprzedaży, czy jest to możliwe oszustwo? Kupiłem 2 sztuki i boje się że mogłem zostać oszukany

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104

LEW433
#21 Demiurg#

Dostaniesz zdjęcie,

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

Więc czy mogę się odwołać jakoś o zwrot kasy?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do oferty.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To prywatny sprzedający, więc nie możesz odwołać zakupu, możesz zareklamować na niezgodność z opisem ale czy coś to da? Nie czytałeś opisu oferty?

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

Czytałem, ale napisał to w bardzo 'uposledzony' sposób np słowo obrasek

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdźcie czy ta oferta nie wprowadza w błąd?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 wprowadza kiedyś moderatorki pisały że w opisie ma być co zawiera zestaw plus na zdjęciach, więc ma wydać to co na liście plus zdjęcie. Podsumowujac jeden nie myśli co kupuje a drugi chciał być za sprytny

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale teraz nerwy!

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

Czyli jeśli chciał być za sprytny to jest jakaś szansa na rozwiązanie sprawy? Chyba że mogę mu zarzucić że ma mi to wysłać fizycznie? Fakt, dałem trochę ciała bo spieszyłem się kupując to a mogłem bardziej przeanalizować

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@HumanoCZ Pokaż link do tej oferty.

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

A co da że wstawię tu link?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Oczekujesz pomocy z tego co rozumiem?
Możemy rzucić okiem na ofertę i sprawdzić czy nie wprowadza ona w błąd ale bez linku będzie ciężko 🙂
Trzeba sprawdzić kategorię w jakiej była wystawiona itp.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Niestety 75% kupujących u mnie potwierdza, że nie czyta przed zakupem. Czytają dopiero gdy część samochodowa nie pasuje, a oni nie chcieli podać Vin pojazdu przed wysyłką. 

 

Ile ta fotografia kosztuje ? Właściwie ...odbitka cyfrowa. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

2szt.😁

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

Kupiłem jedną za 50 zł gdzie na innych sklepach kosztuje 120 regularnie

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@HumanoCZ Oferta wprowadza w błąd, specyfikacja na aukcji dotyczy realnego przedmiotu, którego parametrów nie posiada obrazek. 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

HumanoCZ
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki stary podniosłeś mnie bardzo na duchu, więc czy mogę wymagać np od sprzedawcy wysłania przedmiotów?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nie musisz się domagać wysłania,  to jest logiczne że ma wysłać,  bez próśb.

Jeśli dostaniesz zdjęcie, podziękuj i  napisz że czekasz na przedmioty.  Jeśli nie wyśle przedmiotów zakładasz dyskusję  jeśłi są problemy prosisz o pomoc Allegro.

Pieniądze raczej odzyskasz chociaz to trochę trwa.  Mam nadzieję że kupiłesz na Allegro a nie z jakiegoś linka na FB

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@HumanoCZ  Nie sądzę że zostałeś oszukany, jeśli urządzenie okaże się niesprawne lub będzie się różnić  od opisu możesz złożyć reklamację i masz  dużą szansę  że wpłatę odzyskasz.

Jestem tylko ciekaw po kiego zamalowałeś ten opis, wygląda to na odtwarzacz MP3  albo jakieś radio.  Po prostu ma działać, jeśli nie działa składasz reklamację, zakładasz dyskusję i masz sprawę wygraną.

Urządzenie ma być w stanie bardzo dobrym, więc tutaj interpretacja jest oczywista.

oznacz moderatorów