anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę się domagać zwrotu pieniędzy w przypadku gdy..

Pijeredbulla
#8 Zapaleniec#

Zakupiłem walutę wirtualną w grze komputerowej, da się ją przekazać zdalnie w ciągu 5 minut. Sprzedający ustawił jedynie "odbiór osobisty". Myślałem, że to błąd. Przed zakupem zapytałem czy otrzymam przedmiot aukcji po zakupie w ciągu 5 minut, odpisał, że tak. Zakupiłem 3 paczki produktu po 29.99 za sztukę. Zapytałem sprzedającego gdzie podejść, odpisał mi, że możemy się umówić w jakiejś Kafejce w Warszawie, sam pochodzę z podlasia i żeby odebrać produkt o wartości 90zł musiałbym przejechać 220km w jedną stronę. Byłem zdziwiony, czuję oszukany. Prowadzę dyskusję i allegro postanowiło się nie wtrącać już dalej tylko przekierować sprawę dalej, na policję/do prokuratury. Czy allegro protect może mi pomóc? Sprzedający nie daje za wygraną, po nagłośnieniu sprawy na forach o tematyce gry w której zakupiłem walutę - odezwały się do mnie inne osoby wprowadzone w błąd przez sprzedającego, zrobione tak samo jak ja na szaro. Aktualnie nie mam ani pieniędzy, sprzedający nie chce ich zwrócić, support allegro nie chce pomóc, ani nie dostałem zamówienia, które da się przekazać zdalnie. Czy allegro protect mi pomoże? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Client:111389445
#7 Wielbiciel#

taa dopiero mi napisali że mi zwrócą i jak będzie wiecej zgłaszających to zajmą sie sprawą a na pewno jest  a sianko oddadzą 🙂

oznacz moderatorów

Pijeredbulla
#8 Zapaleniec#

Mam rozumieć, że ta sama osoba Cię zrobiła w bambuko? 

oznacz moderatorów

Client:111389445
#7 Wielbiciel#

Taa dokładnie ta sama 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz odznaczyć jako nierozwiązaną, dyskusję.

oznacz moderatorów