anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy rozpoczęcie zakupu na allegro lokalnie jest wiążące?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Vitolineyt
#2 Obserwator#

Otrzymałem wczoraj blokadę od allegro za rozpoczęcie zakupu na allegro lokalnie, przy czym otrzymuję odpowiedz po moim odwołaniu że wpływam negatywnie na funkcjonowanie allegro i że rozpoczęcie zakupu jest wiążące prawnie, może ktoś pomóc albo wyjaśnić o co tutaj chodzi?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Vitolineyt Cześć. 🙂 Twoje konto zostało czasowo zawieszone do wyjaśnienia Twoich ostatnich nieopłaconych zakupów. W tej sprawie skontaktuj się z Działem Bezpieczeństwa Transakcji: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Vitolineyt
#2 Obserwator#

Tak jestem w kontakcie ale nie wiedziałem że rozpoczęcie zakupu jest w jakiś sposób wiążące zrobiłem to przez pomyłkę ponieważ chciałem sprawdzić opcje dostawy oraz jakie są dostępne metody płatności, poza tym próbowałem kilkanaście razy przejść do płatności ale strona się nie ładowała.

oznacz moderatorów
Vitolineyt
#2 Obserwator#

A żadnej opcji anulowania zakupu nie widzę.

oznacz moderatorów
Vitolineyt
#2 Obserwator#

Do tego dostałem odpowiedz że jest to za brak wpłaty za wygraną ofertę gdzie nie była to żadna licytacja tylko zwykłe ogłoszenie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tu my tych transakcji nie widzimy, żaden moderator jak masz konto zawieszone nie odpowie na forum, więc trudno nam się odnieś! Tylko z działem bezpieczeństwa wyjaśnisz, ostatnio pisali ze siedzą tam osoby nie polskiej narodowości a jaką mają wiedzę?????🤔

oznacz moderatorów
Vitolineyt
#2 Obserwator#

Już 2 taka sytuacja w ostatnich miesiącach, nie rozumiem w jaki sposób zaszkodziłem allegro nie opłacając 1 transakcji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może się to powtarza w licytacjach i sprzedający Cię zgłosił do Allegro!

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Vitolineyt czegoś nam tutaj nie mówisz.. za jedną nieopłaconą transakcję allegro nie blokuje konta.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Vitolineyt  Zakup dokonany umowa zawarta tylko nie opłacona, dostawy są widoczne bez dokonywania zakupów, blokujesz towar sprzedawcy, a musi czekać 5 dni a jak nie opłacisz od nowa wszystko, jak ma promowane aukcje a nie dojdzie do skutku zakup to jest w plecy, bardzo dobrze zakup to prawnie wiążąca umowa, przestań się bawić bo mam wrażenie że specjalnie kupujesz u konkurencji żeby Twoje produkty się sprzedawały 🙂

Brawo allegro trzeb dbać o wizerunek i blokować dzieci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Vitolineyt
#2 Obserwator#

Nikogo nie blokowałem bo była większa ilość sztuk, więc cały twój argument jest bez sensu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Vitolineyt coś nam tu nie całą prawdę piszesz , to nie poszło z pewnością o jeden zakup , ale proceder musiał się powtarzac wielokrotnie . My sprzedawcy nie mięlibyśmy co tu robić jakby blokowali każdego za 1 nieopłacony zakup .

oznacz moderatorów