anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca potrzebuje moj nr telefonu do transakcji

Client:46219013
#7 Wielbiciel#

Chodzi o ogłoszenie z ewentualną prośba o udostępnienie opcji kup teraz. Po kliknięciu prośby sprzedawca poprosił o mój nr telefonu? co o tym myśleć?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46219013 Cześć. Czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu tej wiadomości z widocznym loginem sprzedającego? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:46219013
#7 Wielbiciel#

Pani Olu czy mogę prosić o podesłanie jakiegoś maila. Ewentualnie o wytłumaczenie jak to mogę zrobić 

oznacz moderatorów

Client:46219013
#7 Wielbiciel#

zrzut ekranu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46219013 możesz do nas napisać na adres spolecznosc@allegro.pl ale wystarczy też jeśli podasz nam login osoby, która poprosiła Cię o podanie numeru telefonu. Sprawdzimy to konto! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46219013 On nie potrzebuje Twojego telefonu, nic mu nie podawaj. To prawdopodobnie kolejna próba wyłudzenia danych lub pieniędzy. Kup teraz może udostępnić bez Twojego telefonu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne nie chce Ci udostępnić takiej opcji, może także chcieć Cię oszukać, niczego nie musisz mu udostępniać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:46219013 Może chcieć coś wyłudzić a może po prostu chce coś sprzedać  poza allegro by nie ponosić kosztów prowizji .Taki zakup nie zawsze może być opłacalny bo będziesz pozbawiony możliwości zwrotu i odzyskania pieniędzy z POK w razie nie wywiązania się sprzedawcy z umowy. 

oznacz moderatorów