anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy te ogłoszenia są zgodne z regulaminem?

Karol1989445
#8 Zapaleniec#

Witam. Natrafiłem znowu na takie ogłoszenia i moje pytanie jest takie, czy te ogłoszenia w ogóle są legalne? Z opisu wynika, że są to tak zwane mysteryboxy, a z tego co wiem są one zakazane na allegro. Już parę osób kupiło tą ofertę i zakładam, że dostali te najgorsze produkty z wymienionej listy. Napisałem na początku znowu bo z tego co wiem ten sprzedający już kiedyś wystawiał takie same ogłoszenia ale zostały one zgłoszone i usunięte. Jak widać nie poprawiło to sytuacji i zarabia sobie dalej na nieświadomych ludziach. Prosiłbym o przyjrzenie się temu sprzedającemu.

Linki:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-league-of-legends-lol-30lvl-smurf-50k-be-euw-rmm

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-league-of-legends-lol-30lvl-smurf-50kbe-eune-txv

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Karol1989445 Skonsultuję to z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Karol1989445 Dziękuję! Oferty zostały usunięte. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Karol1989445
#8 Zapaleniec#

No i super, pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Karol1989445
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie. Ten sprzedający znowu wystawił ofertę jako normalne konta do gry Leauge Of Legends. Link: https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-league-of-legends-30-lvl-ranked-ready-eune-jig. Mój znajomy kupił to konto, sprzedający oczywiście zwlekał z wysyłką, ale no ogłoszenie piękne wszystko jak należy to czekamy. Mija czas oczywiście sprzedający dalej zwleka napisał, że wysyłka do 3 dni roboczych (wysłał cokolwiek po 4 dniach dopiero), aż w końcu przed chwilą wysłał jakąś wiadomość. Ku mojemu zdziwieniu sprzedający napisał, że

"Witam, niestety aukcja została wystawiona z błędnym opisem i ceną, za co bardzo przepraszam, pierwotnie aukcja ta miała być z mystery boxami z kontami do Lola ( niżej lista kont ) proszę o informację czy chce Pan/Pani otrzymać owego mystery boxa czy zwrot środków. Ponownie przepraszam i czekam na wiadomość. Pozdrawiam. Konta jakie można otrzymać: (wymienił konta)"

I cóż mogę napisać, ten człowiek nie uczy się na błędach, tak jak pisałem pieniądze na jego koncie powinny zostać oddane kupującym a konto usunięte całkowicie bądź zablokowane. Udaję, że aukcja była wystawiona z błędnym opisem, ale jak można się niby aż tak pomylić haha, po prostu chciał obejść wasz regulamin ale źle trafił. Z tego co widziałem sprzedało się 50sztuk z JEDNEJ oferty a były dwie po 3,99 i dwie po 1,99 z czego te dwie po 1,99 dalej widnieją w jego ofertach. Czyli w skrócie oszukał i stracił czas 50 osobą :DD

Załączam jeszcze screeny oczywiście i podaje dane znajomego, żebyście mogli zobaczyć co i jak. 

Znajomy: Client:45264742

Screeny:

ss1.png

ss2.png

ss3.png

   

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

 

   

 

oznacz moderatorów

Karol1989445
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze, że inni sprzedawcy też na tym stracili dużo, bo te 50 konto mogło się sprzedać u kogoś innego, który by miał teraz jakiś zysk, a taki oszust się pałęta i takie sytuację właśnie wynikają.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Karol1989445 dziękuję za zgłoszenie! Przekazałam je do odpowiedniego działu i poprosiłam o weryfikację tego konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów