anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego allegro anulowalo mi przelew

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:103159667
#7 Wielbiciel#

Zrobilem zakup przelewem tradycyjnym 6 tego a 9 tego moj zakup zostal anulowany .Mam potwierdzenie zagsiegowania przelewu 9 tego moj sprzedajacy udowodnil ze przelew nie dotarl  dlaczego

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:103159667 musiałeś sam kliknąć anuluj, lub źle przepisałeś tytuł ? 

Anulowany zakup czy anulowana płatność ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:103159667
#7 Wielbiciel#

nie anulowalem  pieniadze dotarly na konto ktore bylo podane jak pisalem wczesniej to przelew tradycyjny kupilem towar 6 tego a 9 tego zakup anulowany a pieniadze zagsiegowane 9 tego i nie wiem o co chodzi zawsze tak kupowalem i nie bylo problemu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Moderatorzy wyjaśnią, poczekaj chwilę.

oznacz moderatorów
Client:103159667
#7 Wielbiciel#

kupilem ten sam zakup jeszcze raz czyli bylo ponow zakup zrobilem to .anuluj i zakup tak samo i po 2.5 dniach znow mi anulowalo zakup

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103159667 Na koncie, z którego piszesz, widzę tylko jeden zakup (z 6 czerwca). Próbowałeś opłacić to zamówienie, wybierając różne metody. Większość płatności jest anulowanych. W tej chwili masz rozpoczętą płatność przelewem tradycyjnym. Czy wysłałeś ten przelew i posiadasz potwierdzenie tej wpłaty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:103159667
#7 Wielbiciel#

tak mam potwierdzenie z banku zagsiegowania z 9 tego czerwca

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103159667 prześlij je proszę na adres spolecznosc@allegro.pl wyjaśnimy to z operatorem płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:103159667
#7 Wielbiciel#

przepraszam ja mam zagsiegowanie banku z 9 tego  za zakup z 6 tego ktory byl jako pierwszy anulowany  a ten ktory jest  teraz ma inne konto ale ja nie wplacalem pieniedzy chodzi mi o ten pierwsz zakup na ktory wplacone sa pieniadze i czy mozna to odblokowac  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów