anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie można ocenić sprzedawcy na Allegro Lokalnie?

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie można ocenić sprzedawcy na Allegro Lokalnie? Czy to oznacza, że firma Allegro wspiera krętaczy i oszustów? Kupiłem produkt, sprzedawca nie raczy odpowiedzieć na pytanie. W aplikacji InPost mam informację, że przesyłka jest "w trakcie przygotowywania", a na maila otrzymuję informację od Allegro Lokalnie, że sprzedawca zwrócił mi środki. W sumie nie wiem co jest grane, sam sprzedawca nie odpowiada.

Czy skoro Allegro wspiera takich krętaczy jest chociaż jakaś lista takich sprzedawców, których można unikać?

Jak co, unikajcie gościa z profilu Tomasz [edycja] - porażka, nie raczy odpowiedzieć na zadane pytanie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Niektórzy twierdzą, że na AL nie ma ofert tylko są ogłoszenia w związku z czym nie ma obowiązku opłacania zakupu lub wysyłania takiego zamówienia.

oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Czyli należy bezwzględnie unikać AL! Mam nauczkę, ale gość nie jest uczciwy, przynajmniej odpisałby sorki nieaktualne, odeśle pieniądze. Porażka, że Allegro coś takiego wspiera bo to też rzutuje na samą firmę!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cristobaldo74 przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, jednak obecnie nie ma możliwości dodania oceny na Allegro Lokalnie, nie zmienia to tego, że zakupy na Lokalnie są bezpieczne tak samo, jak na Allegro, a w razie trudności ze zwrotem środków kupujący mogą liczyć na nasze wsparcie. Oczywiście sprzedający powinien skontaktować się z Tobą i wyjaśnić tę sytuację, otrzymałeś od niego zwrot wpłaty, więc nie mamy podstaw, aby proponować dyskusje czy rekompensatę z Allegro Protect.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Wiem, ale nie zmienia to faktu, ktoś kto jest uczciwy napisałby wprost o co chodzi. dlatego ja już nigdy nic na AL nie kupię.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Oj tam, trafił się jeden palant to nie znaczy, że wszyscy są źli 🙂 Moje zakupy na lokalnie były udane.

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Cristobaldo74tak to jest jak sie nie czyta regulaminów i załączników.

oznacz moderatorów