anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie moge zrobić zwrotu towaru ?.

marlenagorczak
#7 Wielbiciel#

Nieświadomie wylicytowałam towar na allegro chce zrezygnować z zamówienia ale pań każe zrobić mi zwrot ale chcąc go zróbic nie mogę bo wyskakuje mi komunikat że wystąpił błąd i mam spróbować ponownie. Czytałam juz czy dobrze robie ale robie to tak jak jest w instrukcji i tam pisze ze jak sprzedający nie udostępni  tego formularza to ja nie mogę nic zrób czy dobrze to rozumiem? 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

majster_man
#14 Krzewiciel#

Tak, ja tylko nacisnął. Dziecko bawiło się komputerem.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo sprzedawca który nie prowadzi działalności nie musi przyjmować zwrotów .Jeśli wylicytowałeś nie mając świadomości to mogłeś nie płacić i aukcja po 5 dniach wznowiła by się automatycznie i sprzedawca o nic by się nie dochodził.

oznacz moderatorów

marlenagorczak
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie płaciłam ten pań mi wypisuje ze mam wysłać adres do wysyłki 

oznacz moderatorów

marlenagorczak
#7 Wielbiciel#

I pisze mu ze chce zrezygnować bo wylicytowane przez pomyłkę to mi cały czas pisze ze musze zrobić zwrotu towaru nawet mu wysłałam formularz zwrotu ale go nie uznał 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marlenagorczak Ale zapłaciłaś, czy nie?? Jeśli nie, to nie musisz płacić, czytaj mój post niżej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL umowa jest wiążąca od momentu jak opłacisz zamówienie jak nie płaciłeś i tego nie potrzebujesz to odczekaj te 5 dni jemu aukcja się wznowi a ciebie allegro nic nie zrobi . Na przyszłość licytuj rozważniej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marlenagorczak Na Allegro Lokalnie? Tam nawet po wygraniu licytacji nie musisz płacić i nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Zgodnie z regulaminem brak wpłaty w ciągu pięciu dni powoduje uznanie transakcji za niebyłą, a umowa kupna jest rozwiązywana. Aukcja sprzedającemu po tym czasie automatycznie się odnowi z ceną wywoławczą.

oznacz moderatorów

marlenagorczak
#7 Wielbiciel#

No to co jak będzie pisał lub dzwonić to mam go zbywać? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marlenagorczak Niech sobie pisze albo dzwoni, nic Ci nie grozi. Telefonów nie musisz odbierać. Po pięciu dniach bez wpłaty zakup zostanie automatycznie anulowany - zgodnie z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marlenagorczak Nieświadomie wylicytowałam towar Na AL nie płacisz , nie kupujesz i tyle ale następnym razem się zastanów, sprzedający ma zablokowaną sprzedaż i to przez ciebie.😁

oznacz moderatorów

marlenagorczak
#7 Wielbiciel#
  • Szczerze to maz wylicytował ja nawet o tym nie wiedziałam dopiero jak Pan do mnie napisał ze mam wysłać adres do wysyłki a ja wielkie oczy 😳😳😳
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marlenagorczak Sprzedający nie ma zablokowanej sprzedaży, po pięciu dniach licytacja mu się odnowi automatycznie, on może nawet o tym nie wie 🙂

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Skąd te 5 dni?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@hiphopshoppl  z regulaminu

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@marlenagorczak  hmm to moze skoro mąż wylicytował to jest to już zapłacone ????

Dlatego sprzedajacy pyta o adres do wysyłki

Sugeruje porozmawiac z mężem 🙂

oznacz moderatorów