anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w zamowieniu moim lalki realistycznie odrodzone dziecko za ktore zaplacilam i nie dostalam

Client:108770005
#7 Wielbiciel#

Kupilam 28 listopada 2022 r lalkię realistycznie odrodzone dziecko os sprzedającego JiangZhengtong96  zrobiłam przelew sprzedający otrzymał pieniążki wszystko pięknie ładnie gdyby nie to że 255 zł wysłałam za lalkę której do dziś nie otrzymałam i wchodząc w swoje zamówienie wyświetla mi że nie ma takiego zakupu jak nie ma to za co ja zapłaciłam tyle pieniędzy.  Córka zawiedziona bo marzyła o tej lalce a mial to być prezent od Mikołaja a mnie naciągnęli zamówienie złożyłam przez Allegro więc liczę że coś z tym zrobicie żebym odzyskała swoje pieniądze!pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:108770005 Na koncie, z którego piszesz, nie ma takiego zakupu. Na pewno kupiłaś, składając ofertę w Allegro lub Allegro Lokalnie? Jeśli kupiłaś poza naszym systemem, niestety nie pomożemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

JiangZhengtong9 firma konto zawieszone

 

Napisz do allegro przez kontakt, niech sprawdzą co i jak, pamiętaj że takie przesyłki idą miesiąc 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11 nie pisze tego zlośliwie do Ciebie, ale nie pomyślałeś, że zakup mogl byc dokonany z innego "kąta"... ? 😉

To jest tu nagminne 😉
Nie każdy ogarnia multi-konta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może nie pobrało środków z konta, dokładnie sprawdziłaś?

oznacz moderatorów