anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zwraca się mi pieniądze?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

W dniu 06 kwietnia o godz 13.30 kończyła się oferta na smartfon LG K10  w licytacji. Uczestniczyłem z przedłużaniem licytacji, bodaj 3 razy po 5 minut, a w czasie ~~ 1,5 minuty do końca nie było żadnego sygnału iż zostałem przelicytowany. Wygrałem, jak mi zakomunikowano i opłaciłem cenę 42 zł plus koszt transportu. Teraz, gdy wszedłem w portal, widzę iż o g.19.06 komunikuje się mi o zwrocie pieniędzy. Dlaczego? Nikt mnie nie ubiegł, a decyzja oferenta jest grubooo po niewczasie ! Żądam przedmiotu wylicytowanego, albo zwrot pieniędzy i nawiązkę 150 zł ! Roman [edytowano] (tel.[edytowano])

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:61593079 za mało wyszło i sprzedawca oddał Ci kasę 😄 Nic nie zrobisz a nawiązkę to se możesz chcieć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

No to won z Allegro sprzedawcy i 8 gwiazdek!

oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

Muszę wyjść na zakupy sobotnie. Pa, pa,pa...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:61593079 Tak działają i jak w końcu im ktoś da ile chcą, to się burza bo...zakupu nie opłaci . Tam trwa zabawa w kotka i myszkę.

oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

Od 15 kwietnia, czytajcie sobie zawiadomienia, regulamin allegro będzie zabraniać krytyki sprzedawców. Można będzie tylko krytykować przedmiot sprzedaży (licytacji) ! Haha, haha, haha...

oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem jednak, 10 kwietnia 2024, z Działem Licytacji (przełączyli mnie do tego komórki), powiedziano mi iż po zainkasowaniu mojej wpłaty z tytułu wygrania przeze mnie licytacji, tak nie może być iż by oferent wtedy dopiero się wycofywał. Jeżeli się to jeszcze zdarzy (także przy innych oferentach), ale przed oddaniem mi kasy, to będą konsekwencje dla oferenta. Jajca, a nie berety? O tak! Od 15 kwietnia, czytajcie sobie zawiadomienia, regulamin allegro b ędzie zabraniać krytyki sprzedawców. Można będzie tylko krytykować przedmiot sprzedaży (licytacji) ! Haha, haha, haha...Czyli płać i spadaj (chcący cośkolwiek), czyli widziały gały co brały? Nawet gdy jak mnie zamiast LG K10 podesłano LG K8. A przecież w 2017 roku LG przestało produkować telefony, a niecały rok jak już jest brak wsparcia (aktualizacji oprogramowania), ze strony firmy dla zakupionych telefonów.

oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

Ponadto mam zrzut z przebiegu finalizowania transakcji.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:61593079 no i ??? komentarza nie wystawiasz, allegro pozwala oddawać kasę z powodu braku produktu, możesz pozwać go może w sądzie wygrasz sprawę ale czy towar dostaniesz nie koniecznie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:61593079
#8 Zapaleniec#

Z kim mamy do czynienia (bo to jest tolerowane) to dam przykład z wczoraj/dzisiaj. Firma ogłasza wielkimi wytłuszczonym wołami, że klient powinien po (podkreślam "po") zakupie określić kolor przedmiotu. Haha, haha, haha... Oczywiści napisałem kocmołuchowi (firmie), że kolor klient ma wskazać przy zakupie, a nie po. Bo ich życzenie (fanaberia), przy ich rozumieniu instrukcji zakupu, wymaga (po zreflektowaniu się kupującego) ponownego wejścia w ofertę z korespondencją. A co jeżeli taka **piiip**kowa firma pisze o wysłaniu na chybił trafił przedmiotu w dowolnym kolorze, jeśli klient go nie zdefiniował, a na stronce oferty nie ma alternatywy do kliknięcia/zdefiniowania koloru? No nic, kończę - vide : "chamstwo trzeba zwalczać siłom i  godnościom osobistom" (pisownia ze skeczu z Kobuszewskim i Gołasem...

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:61593079 Tylko sąd > Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:61593079 wszelkie egzekucje, żądania, nawiązki finansowe możesz dociekać w sądzie z pozwu cywilnego i tylko tak a allegro ma wyrąbane na tą sytuację po zwrocie kasiory przez sprzedawcę

oznacz moderatorów