anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile ma sprzedający od momentu otrzymania zapłaty regulaminowo na wysyłkę towaru?

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Witam ile ma sprzedający od momentu otrzymania zapłaty regulaminowo na wysyłkę towaru dziękuje 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

markam43
#13 Ambasador#

Na Allegro Lokalnie? Jeżeli czas wysyłki jest dłuższy od 7 dni, powinien o tym napisać w treści ogłoszenia - wynika to z regulaminu. Jeśli nie napisał, ma obowiązek wysłać w czasie do 7 dni.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Tak na Allegro lokalnie a jak się nie wywiązał w tydzień z wysyłka to można z nim rozpocząć dyskusje tak?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

możesz

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

Tak, można. Nawet już po jednej godzinie od zakupu można, jeżeli pojawi się inny problem.

Gdyby nie wysłał i nie oddał pieniędzy mimo Dyskusji, wystąp o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

HELLA1947
#7 Wielbiciel#

mam problem z rozpoczęciem dyskusji jakby nie było transakcji a jest na allegro lokalnie

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@HELLA1947 A jak było płacone? Przez Allegro, czy na konto sprzedawcy?

Jeśli nie możesz otworzyć Dyskusji, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Dziękuje 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@gogolencja Tyle ile zadeklarował przy sprzedaży, można zawsze liczyć jakiś niewielkie usprawiedliwione opóźnienie

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Pani mówiła 3-5 dni minęło 7 dni lecz Pani nie może mi odpowiedzieć czy wysłała do mnie towar nie podaje numeru nadania tylko mnie zwodzi.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

i nie odpowiada mi na moje wiadomości

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@gogolencja Napisz jej i daj czas parę godzin na nr przesyłki do śledzenia jak nie da to zwrócisz się o zwrot i zgłosisz sprawę na policje oraz allegro jako niewywiązanie się z umowy i podejrzeniem wyłudzenia w celu obrotem Twoimi pieniędzmi. Jak masz możliwość otwarcia dyskusji to otwórz dyskusje ze sprzedającym

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

ta Pani cały czas wprowadza nowe towary do sprzedaży,  regularnie się loguje na konto mi nie odpowiada, ceny są atrakcyjne sama się skusiłam wstawia zdjęcia robione już uprzednio telefonem komórkowym.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@gogolencja Ale Dyskusję otworzyłaś? Tam ma obowiązek odpowiedzieć, a po 24 godzinach możesz w Dyskusji poprosić o pomoc pracownika Allegro, który się włączy i zażąda od sprzedawcy wywiązania się z umowy.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

tak rozpoczęłam dyskusje dziękuję zobaczę co będzie dalej pozdrawiam.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Proszę państwa ta osoba niestety jawnie oszukuje posługuje się zdjęciami innych np sprzedaje urządzenie za mniejsze pieniądze które ktoś inny wystawił na **piiip** i w ten sposób próbuje oszukać innych żeby wpłacali pieniądze tylko nie rozumiem przecież Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy

oznacz moderatorów

Cott666
#10 Popularyzator#

@gogolencja Tak, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. Jeśli nie otrzyma Pan towaru, ani zwrotu pieniędzy, skorzysta Pan z POK-u.  Proszę się nie martwić.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@gogolencja Zgłoś to allegro i napisz w dyskusji o Twoich podejrzeniach  😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@gogolencjaJaki czas dostawy podał w ofercie? Jak minął możesz się upomnieć.

oznacz moderatorów