anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup z allegro lokalnie za pobraniem

Client:41313280
#2 Obserwator#

Hej, zakupiłem przedmiot na allegro lokalnie za pobraniem, nie do końca przemyślałem zakup. Sprzedający na pewno nie wysłał tego, jak mogę to anulowac?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41313280 napisz do niego, bo to głównie zakupy prywatne i nie ma odstąpień, zanim se zrobisz koszty które sprzedawca będzie mógł dochodzić w sądzie jak nie odbierzesz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:41313280
#2 Obserwator#

A Sprzedawca ma możliwość anulowania zamówienia?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41313280 nie bo na lokalnie nie ma zwrotów, odstąpień czy anulowania, przy zakupie między osobami prywatnymi umowa jest wiążąca, napisz jak najszybciej zanim wyśle !!!! bo wtedy będzie wojna i koszty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:41313280
#2 Obserwator#

Czyli wystarczy go poinformować, że rezygnuje na czacie, i jeśli nie wysłał to temat jest zamknięty.

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:41313280 Powinno wystarczyć.

Na przyszłość - rób przemyślane zakupy na lokalnie (od osoby prywatnej) bo w przypadku np. płatności z góry sprzedający nie ma obowiązku respektowania Twojego odstąpienia od umowy. Może Ci wysłać paczkę której nie chcesz i nic na to nie poradzisz - pieniędzy nie będzie musiał Ci zwracać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell @kostas11 przecież on już sprzedawcy koszty wygenerował po 1 może być promowanie po 2 prowizja już poszła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41313280 Jak nie wysłał to zapewne zgodzi się na nie wysłanie, ale nie musi bo to prywatny sprzedający, napisz mu na czacie a jak masz inne namiary np telefon to zadzwoń.

oznacz moderatorów