anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę odzyskać pieniądze z allegro lokalnie ?

Xzayu
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki problem ponieważ dokonałem zakupu pewnej rzeczy i na samym starcie sprzedawca oznajmił mnie że nie ma opcji kup teraz ponieważ naliczają mu się prowizje. Sprzedawca napisał abym przelał mu na nr telefonu. Czy w takiej sytuacji są jeszcze jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy, albo chodziasz aby jego konto zostało całkowicie zbanowane żeby żadna inna osoba nie została tak okradziona jak ja. Dziękuje i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xzayu szanse na odzyskanie pieniędzy są raczej niewielkie, ale polecam zgłoszenie sprawy na policję. Jeśli opłaciłeś zakup poza Allegro, my niestety nie będziemy w stanie Ci pomóc. 

Owszem, jeśli dokonałbyś zakupu na Allegro Lokalnie za zrealizowaną transakcję pobieramy sprzedającemu prowizję, ale Ty jako kupujący mógłbyś liczyć na rekompensatę w ramach Allegro Protect. Jednak skoro przelałeś pieniądze bezpośrednio na konto sprzedającego, przykro mi, ale pozostaje Ci jedynie powiadomienie policji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz to że każę Ci oplacić poza Allegro, kiedyś jak takie rzeczy się zdarzały Allegro pomagało ponieważ oferta jest na Allegro i jest potwierdzenie że sprzedający żąda zapłaty poza Allegro.

oznacz moderatorów

Xzayu
#7 Wielbiciel#

Mam zrzut ekranu jak pisał że płatność tylko blikiem na nr telefonu. 

oznacz moderatorów