anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić warunki płatności w AL ?

pengie47
#7 Wielbiciel#

Kupiłem kilka przedmiotów u jednego sprzedającego w AL i chciałbym zmienić (za jego zgodą!) sposób płatności na inną opcję wymienioną w opisie aukcji. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już wybrałeś to nie da się zmienić.

oznacz moderatorów

pengie47
#7 Wielbiciel#

Sprzedający obawia się posądzenia o sprzedaż poza Allegro (chodzi o zmianę mylnie wybranej płatności przy odbiorze na płatność z góry z przesyłką do paczkomatu), Co mogę mu zaproponować?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pengie47 Sprzedający może wysłać paczkę do Paczkomatu (powinieneś jednak dopłacić za wysyłkę zamówienia). Jeśli Sprzedający woli etykietę wygenerowaną na Allegro Lokalnie, musiałby wystawić przedmioty jeszcze raz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To nie główne. Na lokalnym allegro wręcz wymusza akcje poza serwisem, bo ciężko za więcej przedmiotów na raz zapłacić. Tylko w razie czego licz się z tym, ze allegro po 5ciu dniach anuluje aukcje zapłacone na konto i po kolejnej dobie wystawi je ponownie. Sprzedający musi pamiętać w tym czasie anulować ponowne wystawienie. Poza tym żadnych kłopotów nie powinno być.  Od dawna ludzie tu proszą o zrobienie czegoś z tymi płatnościami. Ale aktualnie magicy na praktykach są zajęci psuciem głównego allegro zamiast poprawą lokalnego...

oznacz moderatorów

pengie47
#7 Wielbiciel#

@ko_alka  Dziękuję!

@kaliszaneczka-x  Dzięki również. No niestety, po długiej serii transakcji na AL mam bardzo podobne doświadczenia. To, co na Allegro zostało dopracowane i działa, na AL jest jedną wielką pomyłką.

oznacz moderatorów