anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze z allegro lokalnos

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:68080769
#7 Wielbiciel#

Wieć kupiłem kartę graficzną za 600zł GTX 1060 6gb i nie wiedziałem że pisze przedpłata odbiór osobisty założyłem dyskusje ale nie odzywa się sprzedający mam się bać że nie dostanę już pieniędzy? Wogóle ten sprzedawca nic nie odpisuje

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68080769 Po otwarciu dyskusji sprzedajacy ma 24godz na odpowiedz, później prosisz Allegro o pomoc, jeżeli nic nie osiągniesz to po 14dniach zamykasz jako nierozwiązaną i składasz wniosek do POK. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, nie ma co się bać na zapas.

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:68080769 pieniądze na pewno otrzymasz aczkolwiek zajmie to trochę czasu w przypadku gdyby sprzedający się nie odezwał w tej sprawie.

Nie ma do niego jakiegoś numeru telefonu czasem aby w ten sposób się skontaktować?

oznacz moderatorów
Client:68080769
#7 Wielbiciel#

Ale dzwoniłem niby do tego sprzedającego to odebrała kobieta i powiedziała że nic o tym nie wie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68080769 Ty niczego nie załatwiaj samodzielnie , masz dyskusję, masz pomoc Allegro i tego się trzymaj.

oznacz moderatorów
Client:68080769
#7 Wielbiciel#

Posłuchaj sprawa jest już załatwiona ktoś się włamał do tego sprzedawcy na konto a ten sprzedawca mi powiedział że sprawa pójdzie na policję bo zostali też okradzieni na 7tyśięcy zł a dzisiaj zadzwoni do mnie allegro 

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

To gruba akcja.

A co do twojego niedoszłego zakupu to 600zł za tego GXTa nawet dzisiaj po spadku cen to zaniżona kwota. To tylko pokazuje, że okazje nie zawsze potrafią być okazjami.

oznacz moderatorów