anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze?

Client:103162721
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry, pisze z problemem, ponieważ tydzień temu tj. 17.03.2024 zakupiłem na allegro lokanie konsolę ps4 z 3 padami + 9 gier. Zakup został zrobiony przez przeglądarkę po wpisaniu wszystkich danych i opłaceniu produktu ogłoszenie znikło, a nie ma żadnej informacji czy zostało zakupione ani co dalej. Numer ogłoszenia to "b7f3c41a-8198-448f-8882-570d216c6ef8". Nazwa ogłoszenia "Konsola PS4 Pro 1TB + 9 gier" Proszę o pomoc w mojej sprawie. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wzięte to ogłoszenie, bo Mi wygląda na jakiś podesłany link i zostałeś oszukany, teraz to Policja zostaje , ale sprawdź czy masz zakup: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Jak znalazłeś to ogłoszenie?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ogłoszenie z fb pamiętam że kiedys na forum był już wałek na psa i zestaw gierek. Płacone blikiem pokaż link do strony z ogłoszeniem co ci podesłali prawie pewne oszustwo do zgłoszenia art 286 kk na policji ale kasa nie do odzyskania

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162721 Cześć, podaj proszę link do tego zamówienia. Na Allegro Lokalnie nie mogę zlokalizować oferty o podanym numerze, a w Twojej historii zakupów nie ma takiego zakupu 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103162721
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zgłoś sprawę na policję,ale pieniedxy raczej nie odzyskasz

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:103162721 nie da się bo to trefny link podszywający się pod allegro zostałeś oszukany zgłoś na policję art 286kk a kasy jeszcze nikt nie odzyskał

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162721 Zgłosimy link do zablokowania. Sprawę zgłoś na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów