anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozwiązać ten temat

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem towar sprzedający wysłał coś innego ,po odesłaniu niepotrzebnego mi przedmiotu,sprzedający wysłał mi to co zakupiłem choć niewiem czy tak było ponieważ nie miałem możliwości odbioru paczki ,i wruciła do właściciela ,poprosiłem sprzedającego o ponowne wysłanie paczki ,ale sprzedający nie odbiera wiadomości na czacie i zero informacji co z dalszym przebiegiem sytuacji zakupu .zakup na allegro lokalnie .dodam że info o paczce do paczkomatu dostałem maila którego odczytałem za późno a na aplikacji InPost zero info o paczce że czeka w paczkomacie .

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Logo2103 jeśli masz aplikację Inpost sms z kodem do odbioru nie przychodzi , na Lokalnie są sprzedawcy prywatni , nie siedzą przed komputerem non-stop jak przedsiębiorcy, spróbuj zadzwonić do sprzedawcy .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 spróbuj proszę skontaktować się ze sprzedającym telefonicznie. Jeśli to nie pomoże to załóż dyskusję, po 24h możesz poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Napisałem do sprzedającego nie odczytuje wiadomości nawet email nie został odczytany jak zadzwoniłem zostało polaczenie odrzucone i zero kontaktu ze strony sprzedającego 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 W takim razie rozpocznij dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Problem jest tez taki że wyświetla zakupy na allegro a z allegro lokalnie niema i nie mogę zaznaczyć czego ma dotyczy rozwiązanie problemu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 Formularz, który wysłałam, dotyczy właśnie Allegro Lokalnie. 🙂 Czy zakupu na pewno dokonałeś przez platformę? Jaki to numer zamówienia lub oferty?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2024-03-06-14-11-06-360_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 Nie możesz założyć dyskusji, ponieważ już to kiedyś zrobiłeś i ją zakończyłeś jako rozwiązaną. Skontaktuję się w tej sprawie z odpowiednim zespołem, wznowimy dyskusję i się w niej wypowiemy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Odpowiedni zespoł to moze namiar do tego zespołu .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 Ja już to dla Ciebie zrobię, będzie szybciej. Poczekaj chwilkę, kiedy dostanę odpowiedź, to dam znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Logo2103
#7 Wielbiciel#

Dobrze i dziękuję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Logo2103 Wypowiedzieliśmy się w tej dyskusji, sprzedający do godziny 18:00 powinien załączyć. w korespondencji potwierdzenie nadania przesyłki z prawidłowym przedmiotem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Logo2103 Dlaczego zamknąłeś dyskusję jak problem nie został rozwiązany?

oznacz moderatorów