anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować się ze sprzedającym który nie odpisuje na czacie

MichalTT1
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  tydzień temu kontaktowałem się że sprzedającym na początek zapytałem czy produkt jest jeszcze dostępny po dwóch dniach sprzedający odczytał ale nie odpisał 

Potem poprosiłem o nr.tel żeby konkretnie porozmawiać i zaproponowałem swoją cenę do tej pory wiadomości nie są odczytane a ogłoszeniem dalej widnieje 

Co mogę jeszcze zrobić czy allegro może jakoś pomóc ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@MichalTT1 Nie da się inaczej, chyba że znajdziesz go w Internecie. Potem poprosiłem o nr.tel żeby konkretnie porozmawiać  allegro nie toleruje takich rzeczy- to próba zakupu poza Allegro.

oznacz moderatorów

MichalTT1
#7 Wielbiciel#

Nie chciałem kupić poza allegro poprostu wolę porozmawiać niż pisać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma nr telefonów, nie zauważyłeś? masz sie kontaktować przez Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MichalTT1 przykro mi, ale nic tutaj nie poradzimy, nie możemy zmusić sprzedającego na Lokalnie, aby odpowiedział na wiadomość. Prośbę o numer telefonu akurat mógł potraktować jako próbę wyłudzenia danych.
Otrzymał informacje o nowej wiadomości także e-mailowo, mam nadzieję, że skontaktuje się z Tobą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@MichalTT1  "Co mogę jeszcze zrobić
Możesz przestać kopać się z koniem. Skoro sprzedawca Cię olewa, to i Ty go olej. Kup od innego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MichalTT1  Możesz jeszcze poczytać skargi użytkowników  na takie natrętne żądania:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/czy-kupuj%C4%85cy-potrzebuje-m...

Jeżeli będziesz dalej domagał się kontaktu poza Allegro grozi ci blokada konta. Tutaj granica co wolno a co nie jest bardzo cienka

oznacz moderatorów