anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąc ofertę na licytacji allegro lokalnie ?

mehu78
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem to z rozpędu a potem zdałem sobie sprawę że nie dam rady finansowo, przebiłem oferte tylko o 2pln może mnie ktoś przebije ale zostało tylko 2 dni do końca. wiem że wchodzę na licytację ale nigdzie nie widzę opcji poproś o wycofanie oferty a powinna byc. pomożecie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mehu78 na Allegro Lokalnie kliknięcie w "kup teraz" lub wygrana w licytacji nie są równoznaczne z zawarciem transakcji. Jeśli w ciągu 5 dni od rozpoczęcia płatności jej nie dokończysz i nie zapłacisz za przedmiot - wtedy transakcja zostaje uznana za niebyłą.  
Natomiast moim zdaniem spoko byłoby napisać do sprzedającego wczesniej jeśli jesteś pewny, że nie będziesz opłacać zamówienia, wtedy będzie mógł ją sobie wystawić ponownie, a tak będzie czekał, aż zapłacisz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mehu78 2zl robi różnicę że nie dasz rady? oczywiście jak nie zapłacisz w ciągu 5dni to nie ma zakupu, powiadom sprzedającego jakbyś wygrał tą licytację, wówczas sobie wystawi od nowa.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

W licytacjach na allegro lokalnie nie ma tak podstawowej opcji jak wycofanie oferty kupującego. Ktoś może zalicytować 9999999999 zł i nic się nie da z tym zrobić, aukcja zepsuta i trzeba wystawiać od nowa. A jak ktoś wybierze po wygraniu takiej aukcji pobranie albo odbiór osobisty to sprzedający będzie miał do zapłaty 7,9% prowizji od tej kwoty, którą allegro może łaskawie anuluje 🙂

oznacz moderatorów