anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wycofać się z licytacji?

Client:43461926
#8 Zapaleniec#

Jak cofać licytacjie bo nie chcę tego towaru tylko chciałem sprawdzić czy to działa 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43461926 Jeśli to Allegro Lokalnie, po wygranej licytacji po prostu nie zapłacisz - po 5 dniach bez wpłaty transakcja zostaje automatycznie anulowana. Jeśli to zwykłe Allegro, skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o odwołanie Twojej oferty, a jeśli licytację już wygrałeś, odstąp od umowy, czyli poinformuj sprzedawcę o rezygnacji z zakupu.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:43461926  Nie próbuj takich rzeczy na torach.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

no , a potem wielkie hallo bo pacjent ląduje na CL

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria  Nie, nie o to mi chodzi.

Rozpędzony pociąg - tory - stoję na nich - sprawdzam, czy to działa.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

To samo z CL . Sprawdził i Działa , a potem biedaczek nie wie dlaczego nie może kkupić

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria Ok - to też tak działa do CL

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

miałem pacjenta w ciągu tygodnia dokonał 6 zakupów 5 opłaconych i anulowanych ,za każdym razem te same produkty . CL i po 2 dniach telefon ,, dlaczego ?!!!!! . Odpowiedziałem grzecznie ,, czekam na zwrot prowizji dla 6 transakcji , i i ździwko jaka prowizja ! to allegro bierze od was za to kasę ??

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria A gość ktOry napisał że on tylko testował Apkę i myślał że to Kupno nie na prawdę, bo licytacja naprawdę to tylko z komputera??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 Jeśli licytacja się nie zakończyla możesz poprosić sprzedającego o anulowanie twojej oferty

oznacz moderatorów