anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt ze sprzedającym na allegro lokalnie, brak odpowiedzi na czat, czy jest inny sposób?

tomex9531
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam wszystkich, 

czy jest jakaś inna możliwość kontaktu z sprzedający na allegro lokalnie niż czat? 

Podjęta została próba kontaktu poprzez czat. Niestety sprzedający nie odpisał. Zakładam że podobnie jak ja kiedyś może być nie zorientowany że rozdzielone są wiadomości allegro i allegro lokalnie. Po prostu nie odczytał i nie jest świadomy próby kontaktu. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma innej, może zapomniał o ofercie. Można poszukać ale daj link do oferty!

oznacz moderatorów

tomex9531
#8 Zapaleniec#

Oferta 

Link do aukcji. Produkt jest już po za produkcja, a muszę odkupić 😞 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@tomex9531 jedyne co ci może moderacja sprawdzić czy oferta jest w miarę nowa / aktualna i czy sprzedaca się loguje  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  panie sprawdzą ogłoszenie pod wspomnianym kątem

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomex9531 sprzedająca z tego ogłoszenia loguje się na Allegro, więc proponuję dać jej trochę czasu i poczekać aż miną Święta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tomex9531
#8 Zapaleniec#

@_hola@ Dziękuję za weryfikację

Czekam już kilka ładnych dni 🙂 

Po weryfikacji logowania na konto, jestem jeszcze bardziej przekonany o przeoczeniu wiadomości w zakładce allegro lokalnie. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie ma. kup gdzie indziej  po prostu

oznacz moderatorów

rock11
#7 Wielbiciel#

Witam!Mam podobną sytację,jednak popełniłem błąd,ponieważ nie kliknąłem Kup Teraz i zapłaciłem kurierowi przy odbiorze.Tak więc dwa kupione produkty nie mają nru,ani historii.Otrzymałem całkiem inne wyroby i po deklaracji wymiany ze strony sprzedawcy kontakt sie urwał.Nie podaje na allegro lokalnie nr tel.oraz adresu na który pragnę wysłać paczkę,aby otrzymać zwrot gotówki,własciwie od 3 dni w ogóle nie pisze,choć maile są czytane.Działa jako osoba prywatna poza allegro lokalnie aby uniknąć kosztów.Nie mając historii zakupów nie mogę przebrnąć przez formularze allegro w celu pomocy. 

oznacz moderatorów