anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilem cos w prywatnym ogloszeniu i nie otrzymalem tego po wczesniejszej zaplacie?

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Kupilem pewna rzecz na allegro lokalnie. Zalezalo mi na czasie wiec z panem ktory prowadzil ta aukcje dogadalem sie ze pieniadze trafia od razu na jego konto. (Ogloszenie bylo wczesniej na allegro lokalnie). Zapewnial mnie ze wyslal paczke, aczkolwiek na moim koncie inpost nie ma zadnej informacji o tym, a takze sam nie chce udzielic mi numeru przesylki do sledzenia. Omija kontakt, tlumaczac ze pracuje. (Wychodzi na to ze od tygodnia bez przerwy pracuje) co moge zrobic w takiej sytuacji gdy zostalem oszukany

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100087788 Nie opłaciłeś przez Allegro, nie kliknąłeś zakupu na Allegro więc pozostaje Ci własne działanie, Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie kliknąłeś KUP TERAZ tylko dogadałeś się ze sprzedającym i zapłaciłeś poza allegro? 
Jeśli tak to możesz zgłosić się na policję. 

Chyba, że kliknąłeś KUP TERAZ - zakup powinieneś mieć w zakładce kupione na allegro lokalnie. W takim wypadku przy tym zamówieniu kliknij ZGŁOŚ PROBLEM Z ZAKUPEM. 

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Zaplaciłem poza allegro, tylko jedyne dane jakie mam to jego numer konta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:100087788 Więc jakby coś pozostaje Policja.

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Mam isc z tym numerem konta i wszystkimi dowodami?( screeny rozmow?)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jeżeli uważasz że sprzedający Cie oszukał, nie masz z nim kontaktu?

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Wystawil kolejna rzecz na aukcje, mialem z nim kontakt, ale do zlewanie tematu bylo znjego strony

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To napisz mu na czacie ze zgłosisz go na Policję!! może zadziała.

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Tak tez zrobilem, jutro zglosze na policje. Ale jak ostrzec innych przed tym sprzedawca, seby nikt wiecej nie dal sie oszukac

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Jak wystawic opinie o sprzedawcy?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Na lokalnie nie ma możliwości wystawiania ocen. Tym bardziej jeśli nie dokonałeś zakupu przez allegro…

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

W takim razie jak to naglosnic?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Zgłoś to konto wraz z opisem sytuacji przez formularz kontaktowy. Niech allegro rzuci na niego okiem. 
https://allegro.pl/pomoc/kontakt

poza tym raczej za wiele nie da się zrobić. 

oznacz moderatorów

Client:100087788
#7 Wielbiciel#

Dzieki bardzo

oznacz moderatorów