anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z płaceniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry mam problem  chciałem  zakupić  przedmiot  jestem  w  trakcje  bo  dostałem  powiadomienie  z  Allegro  z  moim adresem gdzie  ma  być  przesłana  przesyłka  tyle  że  dostałem  powiadomienie że  mam się  z  bankiem  że są  jakieś  problemy z  płatnością . Zadzwoniłem za  info  linie  ale  mnie nie  połączyło i za chwilkę  dostałem sms  na  mój numer  telefonu  z  numerem 8001 że  usługa  nie  może  być  zrealizowana  z  powodu ustawionego limitu  na  35 zł odsyłajac  sms o  tresci  35 i  spróbuj  ponownie .To  jest  treść  tego  sms  anie  wiem  z  skąd  jest  ten numer  czy to z Allegro  ?  Co  mam  zrobić  ? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103162646 To był SMS z banku. Skontaktuj się z bankiem i zwiększ swój limit. Możesz też zrobić to sam na stronie banku. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

35zł. to twój limit u operatora telefonu na wiadomości i telefony premium?.

Ktoś cie naciąga, nie klikaj w nieznane linki w sms, ani nie dzwoń na podane tam numery telefonu.

oznacz moderatorów
Client:103091273
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór nie  dzwoniłem napisałem  ale  nie tak jak chcieli .  Tylko  z pytaniem czy mogą do  mnie  zadzwonić ? ale nie  zadzwonili .  Czyli  mam  się  kontaktować  z  swoim operatorem  kom  .  ? 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Szczerze mówiąc to trudno zrozumieć Twoją wypowiedź.

Jeśli masz za niski limit do transakcji - jakich? w jaki sposób próbowałeś płacić.

Zaloguj się do swojego banku i sprawdź limity ustanowione, ewentualnie je zmień jeśli są za niskie, instrukcje jak to zrobić znajdzie w Twoim banku 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

oj ... podejrzewam niezły wałek Client:103162646 pilnuj się .

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

8001 - to nie jest numer infolinii, te zaczynają się od 801 - faktycznie uważaj bo może masz jakiegoś wirusa w telefonie.

oznacz moderatorów
Client:103091273
#7 Wielbiciel#

Witam  wylicytowałem  przedmiot  ale  mam  kłopoty z  płatnościami  jestem poza  domem  przed  wyjazdem  dostałem  nową  kartę  płatniczą  i  na  początku  nie  mogłem  skończyć  płatności  . Udało  mnie  się zwiększyć  sumę  na  karcie  do płacenia  i  udało  mnie  się  wpłacenie  pieniędzy  bo  jak robiłem płatność  dostałem odpowiedz  że  płatność  przeszła  ale  do  tej  pory  nie mam  potwierdzenia  na  Allegro  że  płatność  doszła.  Kiedyś  jak  robiłem  płatność  na  starej  karcie  miałem  potwierdzenie  a teraz  nie  mam .  Jak długo  przechodzą  pieniądze  do  Allegro ?  Co  mam teraz  zrobić  bo obawiam  się  że  mogę  nie  zdążyć  zapłaty  za  ten przedmiot . Pozdrawiam  Marek  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:103091273 pierwszą płatność z nowej karty należy zrobić na terminalu stacjonarnym z PIN-em , może to być powodem Twoich trudności .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103091273 Pieniądze są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Gdy zostaną przekazane, otrzymasz maila " Sprzedający xyz otrzymał Twoją wpłatę. 

oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dobry  wieczór   Pisząc  do   Pana  i  innych  użytkowników  jeszcze  nie  wiedziałem że na  pewno   złapałem  wirusa  na  Allegro  Lokalne  i  w tym  czasie chciałem   zrobić  zakup  na  Allegro Lokalne i  przez  to  nie  mogłem  zrobić  zakupu  przedmiotu  a  dostałem potwierdzenie  z  Banku  że  pieniądze  zostały  wysłane  ale  nie  dostałem  potwierdzenia  od  sprzedającego  że pieniądze  dostał  ani  też  nie porało  mnie  pieniędzy  z  konta. Kiedy  robiąc  test  wyszło  mnie  że złapałem  wirusa  wysłałem  zrobiłem  fotki  z  treścią  że  mam  wirusa i  wyłączyłem  jak  najszybciej  laptopa  i  zablokowałem   w  miarę  szybko  już  nie  pamiętam  ale  chyba  tego  samego  dnia  zablokowałem  konto.  Byłem w  Sanatorium  ale nic  tam  za  wiele  nie  mogłem  zrobić  a że  miałem  dość  starego laptopa  to  zaraz po  tym  zdarzeniu  wyłączyłem  go  także  z  sieci  i  jak  wróciłem  do  Warszawy  wziąłem  na  raty  drugiego  laptopa  ale przy  odbiorze  w  sklepie  nikt  nic  chciał  mnie  pomóc  żeby  tego  nowego  laptopa  uruchomić  do  tego  była  wyładowana  bateria  i musiałem  ją  naładować  sam próbowałem  laptopa  uruchomić  ale  jak dzwoniłem  z pytaniem  gdzie  ktoś  mógłby  mnie  pomóc  zainstalować  wszystko  w  laptopie  słyszałem że  dopiero  po  Świętach  lub  po  Nowym  roku .  Udało  mnie  się  dopiero  dzisiaj  że mam  laptopa  i  próbuję  do  reszty uruchomić  żebym  mógł np  coś  kupić .Muszę  jeszcze  zgłosić  o  tym  zdarzeniu  Allegro  ale  nie  wiem  czy  też  mam  powiadomić  Policję  o  tym  zdarzeniu  ?  Pozdrawiam  i  życzę  miłęgo  wieczoru  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162646 Cześć 🙂 Najważniejszą zasadą bezpieczeństwa w internecie jest nieklikanie w podejrzane linki. Na Allegro Lokalnie nikt nie potrzebuje Twojego numeru telefonu lub mejla. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości, to zawsze możesz skonsultować się z nami tutaj, na Gadane. 

Możesz też samodzielnie poszukać odpowiedzi na pytanie. Na stronie https://allegro.pl/pomoc zamieszczamy artykuły, które przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Witam  bardzo  dziękuję  za  pomoc  w  rozwiązywaniu  problemów  .  Pozdrawiam  i  życzę  Szczęśliwego  Nowego  roku  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103162646 Dziękuję i wzajemnie. Szczęśliwego 2022 🙂 🎈

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103091273
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj  kontaktowałem  się  z  grupą  i  parę  dni wcześniej  też  .  W pierw  nie  mogłem  zapłacić bo  miałem  kłopoty  z  kartą  którą  dostałem  przed  wyjazdem   z  domu z  Banku  .  Udało  mnie  się  dzisiaj   następnie   zapłaciłem za  Przedmiot  i   z  Banku jak  wszedłem  na  stronę  Banku  mnie  potwierdziło  że  kwota  pieniędzy  została  wysłana  ale  nawet  na mojej  poczcie  ani  na  Allegro nie  było  potwierdzenie  że  pieniądze  zostały  wpłacone  i  dowiedziałem  się  od  jednej osoby  z grupy  żeby poczekać  do  jutra.  I będę  czekał  a  między  czasie  doszło  do  tego że mam kłopoty  z  laptopem.  Nie  mogę  zobaczyć na  Allegro  tych  przedmiotów  które  wpisałem do  obserwujących ,  także  nie  mogę  na  swojej Poczcie  elektronicznej  zobaczyć  treści które  pisałem  z osobami  za pośrednictwem  Allegro w  sprawie  przedmiotów  którymi  byłem  zainteresowany   i  kiedy  chcę  wejść  to ta  strona  się  nie  otwiera  i  nie  wiem  co  się  dzieje czy  załapałem  jakiegoś  wirusa  a  w  domu będę  dopiero  w  przyszłym  tygodniu . Proszę  o  radę  co  mam  robić  ?  Pozdrawiam  wszystkich  Marek .  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów