anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem ze sprzedającym

Client:70822049
#8 Zapaleniec#

Witam, Ja Kupilem 10l plynu  dezynfekujacego i również nic nie otrzymałem a pieniążki zniknęły. Zgłosiłem problem i zawiesili mu konto. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie podajemy loginów tutaj 🙂 jak wyjaśnią sutuacje to pieniążki ci allegro zwróci, chyba, że sprzedający jest w szpitalu czy coś 😮

oznacz moderatorów

paisak
#8 Zapaleniec#

Ja też kupiłam od tego sprzedawcy i też nie dostałam zamówienia a na wiadomości nie odpowiada 

oznacz moderatorów

goga851
#1 Nowicjusz#

Witam ja również zamówiłam od tego sprzedającego 2tygodnie temu i cisza przesyłki brak, złożyłam dziś wniosek.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte: "nie podajemy loginów tutaj"

Dlaczego? Regulamin Społeczności Allegro nie zabrania podawania loginów.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:70822049
#8 Zapaleniec#

A co wy tacy praworządni . Koleś okrada ludzi wiec niech kazdy wie kim jest. Szkoda jeszcze ze nie ma danych fb insta i Twittera I zdjecia bo tez bym podał. Jemy wolno nas okradać a nam nie mozna podawać loginów? Kto jest większym przestępca? Ja czy on? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, @Client:70822049, tak twierdzą moderatorki i maciuś 🙂
Trzymajmy się tego 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte  W którym miejscu? Musiałem przeoczyć.

PS: Czy Ty właśnie podałeś mój login?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, musiałbym szukać, ale kilka razy loginy były usuwane z postów przez nasze moderatorki, twierdziły, żeby nie podawać zapytaj przy okazji dlaczego 🙂

PS, w sumie oznaczać można, ale pisać źle o swoim sprzedawcy chyba nie, no nie wiem, zapytaj 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

Znowu podałeś mój login. Nie boisz się?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, no wiesz! jak możesz podawać mój 😄
t o  t a k i e  n i e z r ę c z n e  w ł a ś n i e  j e s t 😋

ukryjmy się lepiej 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

No właśnie. Ja nie widzę w tytułowej wypowiedzi @Client:70822049  niczego naruszającego regulamin forum. Podał suche fakty. Umiarkowane emocje pojawiły się dopiero w odpowiedzi na Twój wpis.

PS: Allegrowa wyszukiwarka nie znajduje takiego sprzedawcy. A to znaczy, że żaden login nie został podany.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:70822049
#8 Zapaleniec#

A czego mam sie bać. Odpowiadam tylko na komentarze, a ze strona jest tak zbudowana ze w odpowiedzi zawarte sa loginy to juz nie moja wina . 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Client:70822049 

Zgłosiłeś sprawę do Programu Ochrony Kupujących? Nie czekaj, aż miną terminy.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79179573 

Jeśli ktoś loguje się na Allegro Gadane i zamieszcza post, to sam ujawnia swój login, więc wyraża zgodę na jego upublicznienie w tym miejscu. Powtarzanie w odpowiedziach tego loginu niczego nie zmienia i niczego nie narusza, natomiast ujawnianie tu nazw innych użytkowników, którzy się tu nie wypowiadają i którzy być może sobie nie życzą tego ujawniania, jest nadużyciem. Rozumiesz różnicę? Podobna zasada obowiązuje przy udzielaniu odpowiedzi do komentarzy na Allegro – nie można w nich zamieszczać loginów kupujących.

oznacz moderatorów

Client:70822049
#8 Zapaleniec#

Jesli ktos dodaje tu post wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych co jest równoznaczne z tym ze mozemy o tych sprzedawcach rozmawiać w taki sposob jaki nam sie podoba noe obrażając nikogo oczywiście a j nikogo nie obraziłem tylko przestrzeglem ludzi . Wiec pokaz mi gdzie popełniłem błąd i pokaz mi gdzie ten sprzedawca zaznaczył ze nie życzy sobie rozmów na swoj temat?!?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

gdzie ten sprzedawca zaznaczył ze nie życzy sobie rozmów na swoj temat?!?

a gdzie zaznaczył, że sobie życzy? przyszedł i oznaczył zgodę jak te marketingowe na zniżki? 🙂

oznacz moderatorów

paisak
#8 Zapaleniec#

Jak ktoś oszukuje i okrada ludzi to chyba z automatu zgadza się żeby o nim mówili 😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@paisak, a jak wyjdzie, że to nie oszustwo a ty mu utrudniasz działalność, to z automatu dostaniesz sprawę przeciwko niemu 🙂

oznacz moderatorów

paisak
#8 Zapaleniec#

Jeśli snułabym pomówienia niepoparte niczym bezpośrednio nazywając danego sprzedawcę oszustem - zapewne tak. Ten post, jak widze, mial jednak służyć ostrzeżeniu przed potencjalnie nieuczciwym kontrahentem. Śmieję się jedynie z tego, ze sprzedawca nie wygrażał zgody na używanie jego nicka w duskusjach. A mnie ktoś pytał o zgodę na bycie okradzioną? 😉 w nicku jest zreszta błąd - celowy czy nie, ale każdy kto kupił od tego pana rozpozna ten login.

oznacz moderatorów