anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nękanie wiadomościami - allegro lokalnie

Mirek7657
#7 Wielbiciel#

Witam. Tak jak w tytule, jestem od jakiegoś czasu nękany wiadomościami od sprzedającego. Zaczęło się od niechcącego naciśnięcia o udostępnienie "kup teraz" które zaraz anulowałem, nic nie napisałem do niego nawet. Otrzymywałem wiadomości nawet gdy mu nie odpisałem, a później mimo mojego informowania, że sobie tego nie życzę żeby do mnie pisał i że niedługo zgłoszę to za stalking jeszcze się śmiał. Nigdzie nie ma chyba takiej opcji żeby tę osobę zablokować, dostaję niepotrzebnie powiadomienia e-mail z tego powodu, czy ktoś z allegro jest w stanie coś z tym zrobić? Ostatnim razem dostał ode mnie wiadomość, że zgłoszę to na policję jeśli się nie odczepi i nie przestanie mi nic pisać, ale chciałbym żeby ktoś z allegro zainterweniował w tej sprawie i uświadomił gościa. Chciałbym po prostu mieć spokój, bo nic od niego nie potrzebuję.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mirek7657 Zapisz otrzymane wiadomości w sposób opisany tutaj i prześlij je nam przez dedykowany formularz. Zajmiemy się tą sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mirek7657
#7 Wielbiciel#

Właśnie napisałem 3 raz, bo do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Facet do mnie pisze już żeby mu dać spokój, a to on mi go sam nie daje ciągle odpisując - komedia. Mógłbym spróbować olać to, ale jaką mam gwarancję, że za jakiś czas znowu sam nie napisze czegoś, więc to nie jest rozwiązanie. Jak to jest możliwe, że mamy już 2024 rok a w tak popularnej stronie jak allegro nie ma możliwości zablokowania użytkownika... kiepski żart.

oznacz moderatorów

Mirek7657
#7 Wielbiciel#

Witam po raz kolejny. Czy za przeproszeniem ktoś na tym zakichanym allegro jest w stanie zrobić z tym coś? 3 razy wysyłane zgłoszenie a żadnej odpowiedzi nawet. Gość sobie nic nie robi z niczego i jeszcze specjalnie wysyła mi zaczepki. Ludzie ktoś na to ma wpływ jakiś czy każdy robi co mu się podoba?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Mirek7657 niby coś robią ale nieskutecznie jak widać prędzej ty staliking na policję zgłosisz i policja coś zadziała

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mirek7657 przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu z prośbą o weryfikację. Sprzedający otrzymał upomnienie. Mam nadzieję, że nie będzie już do Ciebie pisał. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Dlaczego zamawiasz, a potem nie opłacasz zamówień?

oznacz moderatorów

Mirek7657
#7 Wielbiciel#

Nic od Ciebie gościu nie zamawiałem więc szukaj gdzie indziej. Nie Twoja dyskusja nie bierz udziału najlepiej.

oznacz moderatorów