anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nawiasy w adresie wysyłkowym - problem z wydrukowaniem etykiety

AndrzejSiwinski
#8 Zapaleniec#

Poproszę moderatora o pomoc.

Dostałem od sprzedającego wiadomość , że nie może wydrukować etykiety allegro ponieważ w moim adresie są nawiasy..........., tyle tylko że na allegro ich nie ma.

Czyżby adres wysyłki był za długi jak na warunki allegro lokalnie ?

Podobno każecie mi edytować mój adres, ale na allegro on jest o.k. , a na allegro lokalnie nie mam możliwości edytowania, a nawet podglądu

Poniżej wiadomość od sprzedającego :

Dpobry wieczór.System druku etykiet do przesyłki nie chce wydrukować etykiety do Pana. Allegro twierdzi, że to wina nawiasów w Pana adresie (bądź przecinka i sugeruje by pozbył się Pan tych znaków z adresu a wtedy system wytworzy etykietę.....Pierwszy raz mam taki problem. Proszę ze swojej strony też przedstawić ten problem do allegro.

i druga wiadomość :

A to jest wiadomość jaką otrzymałem na czacie z doradcą allegro: Z tego co widzę adres kupującego jest podany w nieprawidłowym formacie posiada on nawiasy. W tym wypadku proszę o kontakt z kupującym by edytował swój adres do wysyłki. Wtedy system przepuści dalsze generowanie przesyłki

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AndrzejSiwinski poprawiłam adres, teraz sprzedający powinien móc bez problemu wygenerować etykietę 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów