anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie chcę by wyświetlały mi się oferty z wysyłką z Chin

MAMY ROZWIĄZANIE!
sniadach86
#7 Wielbiciel#

Proszę o wskazówkę jak ustawić na moim koncie by wyświetlały mi się oferty wyłącznie krajowe. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@sniadach86 wejdź na stronę kategorii. Tam po lewej ( zejdź w dół) masz okienko do odhaczenia : dostawa z Polski TAK/NIE. Zaznacz TAK 😀

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sniadach86 Nie ma takiej opcji. Możesz sobie tylko po wpisaniu przedmiotu w wyszukiwarkę zaznaczyć po lewej stronie listy ofert wysyłkę z Polski, dostawę w ciągu kilku dni, ale to Cię nie ochroni przed Chińczykami, bo oni już tak opanowali Allegro, że wysyłają z magazynów w Polsce i deklarują szybki czas dostawy. Najlepiej sprawdzać warunki zwrotów i reklamacji. Jeśli masz odesłać niechciany towar do Chin, nie kupuj nawet wtedy, gdy cena jest niska. Na tym zyska tylko sprzedawca i Allegro, Ty możesz stracić. 

oznacz moderatorów
sniadach86
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.🙂

Niestety coraz bardziej zniechęcam się do zakupów na allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sniadach86 

Ja też 🙂

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mnie też robienie zakupów coraz bardziej zniechęca ,zwłaszcza teraz jak sprzedawcy są "zmuszani " do podnoszenia cen swoich produktów by mogli je wysłać za darmo .Kiedyś była fajna funkcja (ulubiony sprzedawca) ,miałem zaznaczoną listę sklepów gdzie byłem pewny zrobienia dobrego zakupu i dostawałem cynk jak się coś nowego u nich pojawiło .Teraz już chyba tego nie ma ,chyba że się mylę ale allegro narobiło mnóstwo zmian które tylko zaśmiecają a nic dobrego ani dla klienta ani sprzedawcy nie wnoszą.

oznacz moderatorów