anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zamówionej karty graficznej, co zrobić?

Client:102008655
#1 Nowicjusz#

Kupiłem od użytkownika alexziolko kartę graficzną GTX 1050 Ti 4 GB ale po 3 dniach oczekiwania nie została nawet nadana po zatym ogłoszenie została magicznie usunięte  a urztkownikowi zniknęły z profilu 2 rzyczy które mniał jeszcze na sprzedaż 

Zalorzyłem dyskusje gdzie napisałem z problemem że paczka nie została nadana po paru dniach czekania  po zatym urzytkownik podał numer kontaktowy ktöry nawet nie istnieje  dlatego zaniepokojony chciał bym odzyskać pieniądze czy wogule jest taka możliwość niby w na dyskusji pisze że jeżeli sprzedający nie odezwie się po 14 dniach wyśla mi linka z allegro procent i tak niby mogę odzyskać zwrot pieniędzy ale czy tak się stanie ??????

Pytam tutaj ponieważ nurtuje mnie to pytanie 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgodnie z regulaminem jeśli sprzedawca nie wywiąże się z transakcji możesz liczyć na pieniądze z programu ochronnego .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102008655 widzę, że w prowadzonej dyskusji, poprosiłeś już nas o pomoc. Tak jak napisaliśmy, konto sprzedającego jest już zablokowane, a po 14 dniach od zakupu, będziesz mógł  wypełnić wniosek o rekompensatę z Allegro Protect

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów