anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieoryginalny towar na Allegro Lokalnie

Arcziwwy
#7 Wielbiciel#

Witam.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/muses02-wzmacniacz-operacyjny

Proszę uważać na tę ofertę. Gość sprzedaje cztery podróbki wzmacniacza operacyjnego muses02. Zgłosiłem wczoraj sprawę allegro ale widzę, że już sprzedał dwie sztuki...
Jak rozpoznać, że to podróbki? Otóż jest to mega proste. Chińczyk z **piiip**s kupuje takie op (wzmacniacze operacyjne) po złotówce, ściera wierzchnią warstwę i "robi nową" nieudolnie.
Jak rozpoznać podróbki od fake?

https://forum.audiofanatyk.pl/topic/24-opa-muses-jak-rozpoznać-podrobione-opa/

Tutaj jest wszystko opisane, ale od razu widać, że "m" ma półokrągły łuk, włosy są krzywe i grube, głowa mocno ścięta w porównaniu do oryginału. Ogółem logo przedstawia kobietę z rozwianymi włosami a nie kamień z wysp wielkanocnych. Mam nadzieję, że nikt nie nadzieje się na oszusta do momentu, aż allegro nie zajmie się tą sprawą. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

AL to raj dla krętaczy i cwaniaków trzeba uważać .

oznacz moderatorów

Arcziwwy
#7 Wielbiciel#

Gdyby nie to, że sam rozglądałem się wczoraj za tym opem to bym tego nie zauważył nawet... 😕 ... Wiem, że to jeden z najbardziej podrabianych opów.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Arcziwwy My tu na tym forum to już różne przekręty z tego cyrku czytaliśmy ,dla spokoju omijajmy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro moim zdaniem zarabia także na pośrednictwie w zbywaniu podróbek, dlatego bardzo niechętnie zajmie się tą sprawa, a raczej w ogóle się nie zajmie i odmówi podjęcia jakichkolwiek działań po Twoim zgłoszeniu, powołując się niezgodnie z prawem na to, że działania może podjąć tylko po zgłoszeniu przedstawiciela marki lub właściciela znaku firmowego, choć ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną nie określa takiego warunku i nakazuje blokowanie treści bezprawnych po wiarygodnym powiadomieniu.

oznacz moderatorów