anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O problematycznym sprzedającym z Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
wotar-2
#2 Obserwator#

Na allegrolokalnie sprzedaje Damian (Raggecka). Kupiłem u niego dwa przedmioty, jeden przysłał niezgodny z opisem a drugiego w ogóle nie przesłał. Przez trzy tygodnie zwodził, że chce rozwiązać problemy, twierdził nawet, że przedmiot wysłał a drugi zgodny ze zdjęciami w ofercie wymieni. Nie chce przesłać numeru przesyłki (z Niemiec więc jakby wysłał paczkę to by miał) a od tygodnia nie odpowiada na pytania. Wszystkim, którzy zechcą cokolwiek od niego kupić informuję, że to bardzo problematyczny sprzedawca. Oczywiście nie ma informacji, że wysyłka przedmiotów z RFN.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
az1rael
#21 Demiurg#

tam przy zakupie masz taki guzik zgłoś problem z zakupem po 14 dniach oznaczasz dyskusję jako nierozwiązaną i wypełniasz wniosek o ap

oznacz moderatorów
wotar-2
#2 Obserwator#

Dzięki, wiem, tak zrobiłem ale też chcę ostrzec innych przed tym sprzedającym. Jeżeli szybko nie rozwiąże tych problemów to zgłoszę na policję oszustwo.

oznacz moderatorów
wotar-2
#2 Obserwator#

Wkurzyłem się bo mnie zwodzi a wystawia inne przedmioty na sprzedaż.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@wotar-2 pod art 286 podpadnie ta paczka co ci nie wysłał do tej pory o ile minął czas przewidziany w allegro na wysyłkę 1 paczka to reklamacja policja tego nie przyjmie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz najpierw dyskusję, tam masz pomoc Allegro i tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź i nie zamykaj jej jak nawet jak Ci coś obieca, a jak minie 14dni w dyskusji to masz pomoc Allegro Protect. Naprawdę chcesz po Policji,sądach chodzić a nie korzystasz z pomocy Tu? po co prosisz o pomoc, ale rób jak uważasz. Słuchaj izraela a na pewno dobrze wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@wotar-2 Zgłoś wszystkie uwagi w dyskusji, złóż reklamację na niezgodność z opisem: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów