anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na allegro lokalnie

Xaras123
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, zakupiłem ps5 na allegro lokalnie 4 dni temu. Na początku sprzedawca odpisywał i przeciągał dzień wysyłki. Teraz już cisza a widzę, że już otworzył kolejne identyczne ogłoszenie za 1700 zł z dwoma padami także ostrzegam choć ma konto od 11 lat to scammer. Otworzyłem spór jutro będę" prosił o pomoc allegro". Pytanie czy powinien się bać o środki czy allegro protect mi je zwróci? Wiem, że koleś to wał więc nawet nie myślę już o konsoli. I drugie pytanie czy w jakiś sposób allegro ściągnie z niego hajs i w jakiś sposób ukarze go? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli masz zakup na Allegro a więc masz szanse za rekompensatę, jest tu wielu co kupiło przez podesłane linki i stracili kasę.

oznacz moderatorów

Xaras123
#7 Wielbiciel#

Ale jak to szanse?! Myślałem, że to normalna kolej rzeczy, że mi zwrócą hajs tyko chciałem uspokoić nerwy bo to jednak prawie 2 tys.. Tak to nie były żadne linki itp. Płatność prosto przez allegro lokalnie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam są warunki, w  większości przypadków zwracają ale 100% gwarancji nigdy nie ma.😐

oznacz moderatorów

Xaras123
#7 Wielbiciel#

Jprl, stary teraz to spać nie będę na pewno. Już 3 godziny szukam po necie takich przypadków lub podobnych... niby byłem pewny, że spoko jest allegro protect choć cena była niska mówię a może okazja... No i mam. Myśli nie pozwalały zasnąć i mówię założę temat. A teraz już do rana będę czytał i gryzl się z myślami. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie napisałem że nie dostaniesz, tylko ze są warunki i że na 99% zwracają.

oznacz moderatorów

Xaras123
#7 Wielbiciel#

Spoko, rozumiem co miałeś na myśli jednak zbroja osrana. Ogólnie dziwi mnie to że ludzie walą scam a jeszcze miał konto z allegro smart. Więc ciekawi mnie jaki jest w tym sens jeśli allegro będzie ściągać to windykacyjne (chyba?) 

oznacz moderatorów