anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc w sprawie niesłusznego zablokowania konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
ratan6789
#8 Zapaleniec#

Zostałem zablokowany przez nawiedzoną kobietę. Kupowałem od niej gry komputerowe. Zostalo jakieś sześć to tlumaczę jej że można stworzyć jedną ofertę z tych gier i podać mi do tego link bym mógł zapłacić za jednym zamachemz użyciem smart. Kobiecie starałem się logicznie argumentowac plusy takiego działania i dopiero odpowiedź w tej sprawie sprzedającego pomogła jej to zrozumieć. Po tym był lepszy cyrk. Wystawiłato w licytacjach a nie w kup teraz i zanim wróciłem i zajrzałem w link oferta została sprzedana. Ta chora sprzedawczyni zgłosiła mnie do tego przed czasem tych wydarzeń pewnie z obawy że nie zapłacę za gry a chciałem za nie zapłacić. Po tych jak mnie zablokowała napisała że zrobiła to z obawy przed szkalowaniem i zastraszaniem. Drogie Allegro domagam się automatycznego odblokowania mojego wieloletniego konta i nie mam zamiaru podawać wam zdjęcia dowodu osobistego. Kiedy zakładałem moje konto nie było to wymagane jezeli trzeba to zrobię to ale i tak to nie pomoże macie dosłownie przesrane. Domagam się rekompensaty od tej Pani za całe te poniżenie mojej osoby. Proszę o podanie adresu jej zanieszkania aby mogła odpowiedzieć prawnie i finansowo za to co mi uczyniła. Jeżeli nie zrobicie tego to potraktuje to jako obronę tej osoby i to wy staniecie przed odpowiedzialnością za tą sytuację. Wiem do jakich fundacji organizacji i kancelarni prawnych zgłosić się w takiej sytuacji więc nawrt nie próbujcie tego robić. Domagam się profesjonalbej pomocy w całym tym szaleństwie ze strony sprzedającej.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Proponowałeś zakup poza Allegro, dobrze czytam? Masz zablokowane konto przez Allegro czy sprzedającego?

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@LEW433 jak poza allegro, jak chciał smarta wykorzystać. Chociaż ja nic nie rozumiem z tej wypowiedzi, kto kogo zablokował i dlaczego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ratan6789 Sprzedająca ma prawo dodać Cię do listy MNK > możesz walczyć w sądzie > dodanie do listy MNK nie jest żadnym poniżeniem i w żadnym sądzie nie dostaniesz za to rekompensaty > najwyżej możesz wywalczyć usunięcie Ciebie z tej listy.

A co takiego Ci zrobiła? > sprzedała komuś innemu > kto pierwszy ten lepszy > nie musiała się godzić na Twoją propozycję > to sprzedawca ustala warunki sprzedaży > i za to chcesz rekompensatę?

A żadnych danych od Allegro nie dostaniesz, gdyż istnieje coś takiego jak RODO.

Czy naprawdę wydaje Ci się, że Allegro przestraszy się twoich kancelarii i fundacji > tu na AG były już dużo poważniejsze zarzuty do Allegro > jakoś nikt się nie pochwalił wygraną.

oznacz moderatorów
ratan6789
#8 Zapaleniec#

Nie znasz tematu to nie podskakuj. Za dużo Ci hormonów wylewa się z lagi. Zostałem zablokowany przed faktem dokonanym a kończyłem połowę zakupów u tej ruskiej bądź ukrainki. Obawiała się ze swojej wydumanej glowy że za resztę już nie zapłacę. I tak administratorzy blokuja mnie nadal mimo rozwiązania problemu pokojowo. Czasami milczenie jest złotem polecam Ci to i sprawdź poziom testosteronu i jak kulturalnie bez agresji odpowiadać na temat dyskusji. Ja jak widać w przeciwieństwie do Ciebie zachowałem kulturę dyskusji. Polecam Ci to samo nieokrzesany użytkowniku Allegro.

oznacz moderatorów
ratan6789
#8 Zapaleniec#

Mniej zioła polecam bo widac zmiany neurologiczne w twojej wypowiedzi synek.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Chyba "mniej zioła" - to wszystkim się należy. Szczególnie założycielowi wątku.

@ratan6789 - piszesz nieco "bez sensu". Sprzedająca mogła tylko zablokować Ciebie, żebyś u niej nie kupował - i to dopiero po jakimś zakupie u niej. Jak masz zablokowane konto (o czym tutaj piszesz)- to kontaktuj się z serwisem Allegro. 

Myślę, że powinieneś się tutaj wypowiadać "na trzeźwo", tak, żeby Cię wszyscy zrozumieli, szczególnie Ci, którzy mieliby czas i chęć Ci pomóc. Ale Ty to utrudniasz. I to jeszcze obrażając innych. fe... nieladnie...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
ratan6789
#8 Zapaleniec#

Jestem do tego osobą niepełnosprawną więc każda wasza uwaga jest niesmaczna i obecnie nic nie wnosząca w ten temat. Niegrzeczne zachowania i odzywki zgłosiłem moderatorom. Wszyscy widzę że są tutaj najmądrzejści a nigdy nie znaleźli się na moim miejscu. Wysyłałem prośby o odblokowanie i po dzien dzisiejszy żaden konsultat nie chce pomóc świadomie celowo bądź też nie. Drogie Allegro zablokowaliście swojego wieloletniego kupującego i sprzedającego. Dziękuje wam za takie podsumowanie mojej działalności. Życzę aby nikt inny nie znalazł się na moim miejscu. Prawnik szykuje pisma. Wiem co ma być zawarte do kogo skierować je i jak zawalczyć o swoje dobre imię. Wasze odzywki to typowe polskie dobrze Ci tak i c.... ci w d.... Typowy brak realnej pomocy i jej chęci. Jak tylko tyle macie mądrego do powidzenia czyli nic uważam temat za zamknięty. Widac po reakcjach że na mój problem odpowiedzieli ludzie na niskim poziomie wypowiedzi i kultury. Zareagowali bo siedzą na czterech literacg  w internecie i się im poprostu nudzi. Ja w przeciwieństwie do was już działam. Do nie następnego typowe polaczki janusze i grażyny. Typowe polaczki i psy ogrodnika. Ja się swoich reakcji na wasze prostactwo nie wstydzę i nie wy jesteście autorytetami do oceniania tej kwestii. Każdy niech się nie w........ się do drugiego ogródka i będzie miodnie. See you later 

oznacz moderatorów