anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy! Uzytkownik mi grozi wyzywa tylko dlatego że nie zapłaciłem za licytację.

Client:103362026
#7 Wielbiciel#

dbe4aa03-abcf-4a4b-84dc-5f337161ba6b

2023_09_19_10.57.38.jpg

2023_09_19_10.55.27.jpg

2023_09_19_10.55.25.jpg

2023_09_19_10.55.21.jpg

2023_09_19_10.55.17.jpg

2023_09_19_10.55.17.jpg

2023_09_19_10.55.14.jpg

2023_09_19_10.55.12.jpg

2023_09_19_10.55.09.jpg

2023_09_19_10.55.02.jpg

2023_09_19_10.55.09.jpg

2023_09_19_10.55.09.jpg

2023_09_19_10.55.02.jpg

2023_09_19_10.54.56.jpg

2023_09_19_10.54.52.jpg

2023_09_19_10.54.48.jpg

2023_09_19_10.54.44.jpg

2023_09_19_10.54.44.jpg

2023_09_19_10.54.44.jpg

2023_09_19_10.54.41.jpg

2023_09_19_10.54.38.jpg

2023_09_19_11.07.04.jpg

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria Niezawodni koledzy już punktują Twój obrazek. Ale miałbyś więcej punkcików, gdybyś wezwał ich hurtowo, tak jak wzywa się moderatorki.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie musi wzywać mądrego to miło posłuchać i dać gratyfikację 

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@az1rael Widzę, że zabrakło ci wielkich liter, kropek i przecinków. Weź sobie trochę, ja mam tego dużo.

ABCĆDEFGHIJKLŁMNOÓPRSŚTUWYZŹŻ

..................................................................

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta widze że nauczyłeś nowej umiejętności z języka polskiego, teraz studia przed tobą i potem praca w biedrze na kasie bo z komentarzy się nie utrzymasz, te 2zł to mało

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@az1rael  napisał(a):

z komentarzy się nie utrzymasz, te 2zł to mało


Wiem, że chciałbyś dostawać więcej, ale najpierw musiałbyś popracować nad jakością swoich wpisów. Bierz przykład z LWA - kiedyś bredził bez ładu i składu, ale się poprawił i daje radę. Jako tako, ale daje.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#12 Orędownik#

@pomocna_koperta  no kitek dalej leci na ilość nie czytając nawet na co odpisuje, w tej kwestii nic się nie zmieniło.

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@NipponShorty Coś się zmieniło. Kiedyś go uwielbialiście, a teraz nienawidzicie i prześladujecie. Każde odejście z destrukcyjnej sekty wywołuje lęk i frustrację u pozostałych członków grupy. Boicie się, a swój lęk maskujecie wyzwiskami i kpinami z każdego, kto widzi waszą bezradność i już nie chce mieć z wami nic wspólnego.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#12 Orędownik#

@pomocna_koperta Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? O jakiej bezradności piszesz? Już wiele razy Tobie to pisałem i powtórzę raz jeszcze że nie jestem sprzedawcą, a kitek wali takie kocopoły że trzeba to prostować.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@NipponShorty cóż jak się co chwile zakłada nowe konto i pisze co chwilę pod innym id to może to oznaczać pewne schorzenie natury psychicznej z zaburzeniami osobowości. Wszak to lęk przed posiadaniem jednego konta i jego utratą bo trzeba będzie odpowiadać za treści tego co się publikuje jest tak paraliżujący że codzień nowe konto potrzebne by nie zostać namierzonym. A kitek nie tylko wali takie głupoty, on jeszcze jest niereformowalny. Wkleisz mu przepis prawny to nie dość, że nie zrozumie go, to jeszcze na ciebie warczy i oczywiście nie zmieni sobie w kopiuj wklej by było zgodnie z prawem tylko klepie bez pojęcia dajej to samo następnym razem.

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@NipponShorty Świadomie bierzesz udział w zorganizowanej nagonce. Uaktywniasz się, kiedy trzeba odwieść kupującego od rozpoczęcia dyskusji i szydzisz z LWA, bo on dyskusję poleca. I nic dziwnego, dyskusja to najlepsze miejsce do wyjaśnienia nieporozumień na linii kupujący - sprzedawca. LEW trochę późno to odkrył, a z tym odkryciem zaszła w nim jakaś przemiana. Wyraźnie zaczął się od was dystansować, a takiej zdrady sprzedawcy nie wybaczą, nawet jeśli jego przemiana jest tylko pozorna i pod publiczkę.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#12 Orędownik#

@pomocna_koperta "Świadomie bierzesz udział w zorganizowanej nagonce" - chyba organizowali to zanim dołączyłem Tutaj bo nic mi na ten temat nie wiadomo.
"Uaktywniasz się, kiedy trzeba odwieść kupującego od rozpoczęcia dyskusji i szydzisz z LWA, bo on dyskusję poleca."  Udowodnij 2 pustosłowia które tutaj zarzucasz "szydzenie" oraz w którym etapie odwiodłem kupującego w tym momencie do założenia dyskusji?.
Sam rzucasz pomówienia niepoparte niczym oraz wróżysz z ukrytych przed wszystkimi screenami.
"Wyraźnie zaczął się od was dystansować, a takiej zdrady sprzedawcy nie wybaczą" - skoro po 20 razach nie trafia do Ciebie słowo pisane że nie jestem sprzedawcą to nie wiem po co kontynuujemy rozmowę. Ciągle rzucane pustosłowia/zarzuty i domysły bez poparcia. Grunt że komentarze sobie nabijasz.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta dyskusja to jest do tego, żeby w mediacji uczestniczyło allegro wtedy jak już obie strony nie potrafią się dogadać, a nie po to by ją za każdym razem wytaczać. Jak allegro przeszkoli konsultantów z zapisów prawa plus zatrudni 10x tyle personelu i zlikwiduje z dyskusji boty to wtedy niech zakładają dyskusję wszyscy o wszystko i ile wlezie. Z krucjaty dyskusyjnej lwa to na razie wychodzą takie kocopoły, że moderatorka na forum udziela informacji z działu prawnego po konsultacji z nim zgodnej z obowiązującym prawem, a następnego dnia konsultant w dyskusji jedzie tak po bandzie w nadinterpretacji prawa że nie wiem skąd się taki wytrzasnął. 
Dołóżmy jeszcze dyskusji, niech lew zagania wszystko co się rusza na allegro do zakładania dyskusji, a potem śmiejmy się w kułak i płaczmy na poziom wiedzy, znajomości prawa konsultantów i głupotę botów... ciekawe wizerunkowo kto na tym ucierpi w oczach sprzedawcy i kupującego?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta znowu niczym nie podparte insynuacje do wszystkich, twierdzenia z przyklepaną tezą, do tego błędną jak "tu odpowiadają sami sprzedawcy" albo "kiedyś go uwielbialiście" nawet "go" nie znałem ciężko bym miał uwielbiać. Za to widziałem ostatnio ten specjalny tekst do sprzedawców zaraz jak to szło... wszyscy sprzedawcy są moimi wrogami. To wiele tłumaczy np bezradność, nienawiść, a i prowadzenie durnej krucjaty jak brakowało merytoryki na poparcie swoich słów i nerwy puszczały. Wyzwiska i lęki to miał chyba ten xyz a i nie widziałem by kiedyś podparł się cytowaniem odpowiedniego zapisu z przytoczeniem artykułu, ale mogę się mylić bo nie odgrzewam sobie spraw z archiwum. O odchodzeniu zaś, to odszedł on a nie reszta więc kto tu miał probelmy ze sobą? O byciu obiektywnym nie wspomnę.

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@az1rael  napisał(a):

lęki to miał chyba ten xyz 

nawet "go" nie znałem ciężko bym miał uwielbiać 


@az1rael Postaraj się nadążać - pisałem o LWIE433, a nie o jakimś xyz. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta no zobacz wątek ci się wysypał piszesz o odejściu... jedyny taki wojownik klawiatury co odszedł z forum to był xyz, więc się może zdecyduj bo lew jak był tak jest? Że aż przytocze prawo cytatu: 
@NipponShorty Coś się zmieniło. Kiedyś go uwielbialiście, a teraz nienawidzicie i prześladujecie. Każde odejście z destrukcyjnej sekty wywołuje lęk i frustrację u pozostałych członków grupy. Boicie się, a swój lęk maskujecie wyzwiskami i kpinami z każdego, kto widzi waszą bezradność i już nie chce mieć z wami nic wspólnego.
I kto tu nie nadąża?

oznacz moderatorów

pomocna_koperta
#7 Wielbiciel#

@az1rael Jesteś tu za krótko, żeby wiedzieć z kim LEW trzymał i co wypisywał, zanim ty się  tu pojawiłeś pisząc z firmowego konta. Poszukaj jego starych wątków na PoGadane, niektórych spraw moderacja nie ukryła.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta ja tu może 2 razy pisałem z firmowego konta i mi @mdrogeria udzielił fachowej zgodnej z prawem odpowiedzi, mimo że nie po mojej myśli ale zastosowałem się i był git. A to konto to moje prywatne do zakupów co mam od nastu lat, a od roku sobie piszę na forum głównie w ramach nauki jak stosować przepisy i świadomości co mi wolno a co nie i czego mogę oczekiwać, a czego nie po transakcjach konsument / sprzedawca firma lub osoba prywatna. Znajomość prawa jest pomocna w życiu by nie dać się zrobić w balona. Zawsze mi możesz podesłąć link to się zapoznam w ramach zaspokojenia ciekawości ale szukać nie będę interesuje mnie stan prawny na dzień dzisiejszy nie rozkminianie jak to było kiedyś w przepisach. Co do lwa to był strasznie nieobiektywny, teraz jest jakby troszkę bardziej obiektywny ale i tak przegina na stronę konsumencką momentami po bandzie np ost twierdził uparcie że towar spersonalizowany można zwrócić i nie docierało do niego że nie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pomocna_koperta to niech lew popracuje sobie nad treścią kopiuj wklej bo do tej pory źle liczy czas na odstąpienie i wkleja z błędem. Jako tako to wiesz ilość to nie jakość, mimo że w zsrr twierdzili że jedno przechodzi w drugie po uzyskaniu odpowiedniej liczebności

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Nie karm trolla

troll_New.JPG

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 kiedy ja lubię orkę na ugorze, a farming 2022 mi się wysypał 😄

oznacz moderatorów