anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potencjał Oszustwa

Client:118176076
#7 Wielbiciel#

Bylem zainteresowany kupnem konta od tego użytkownika (Client: 77603797) na Allegro Lokalnie, ale jednakże w grze dostępna jest funkcja umożliwiająca odzyskanie konta po zmienionym e-mailu. Podejrzewałem, że tak właśnie zrobi. Przed miał także listę konta na jednym Allegro koncie (Było to Client: 77603797) a następnie wymyślił rzekome kłamstwo, że konto to należy do jego przyjaciela i że zamiast sprzedać na jego koncie Allegro, zamierza je sprzedać na koncie swojego „kolegi” (Client: 117159651). Podejrzewałem, że miał zamiar usunąć konto „kolegi” kiedy ja kupiłem i nie podawać żadnych logins do konta. Też była opcja że on odzyska konto po 48h, kiedy Allegro Gwarancja zakupu się kończy, i wtedy nie biedę miał konta ani nie dostanie refund. Zapytałem go na pierwszym koncie (Client: 77603797), czy jego „kolega” odzyska konto, i przeczytał ale nie odpisał. Drugi raz się pytam, i usunął listing konto na pierwszym koncie ( Client: 77603797) , aby zakończyć ze mną kontakt. Podejrzewam, że jest oszustem i sugeruję abyś się ktoś z Allegro tym zainteresował i go usunął żeby nikt nie został oszukany. 

IMG_9323.png

IMG_9324.png

IMG_9325.jpeg

  

IMG_9327.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118176076 Możemy podejmować działania, kiedy dochodzi do oszustw lub innego złamania naszych zasad. Jeśli w zgłoszonym przypadku to się nie stało, w tym momencie nie mamy podstaw, by interweniować.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Coś pasowało by prześwietlić takich użytkowników mimo że są to tylko podejrzenia ,skoro jak np. podejrzewacie możliwość powiązania kont i następuje blokada . Wtedy też są tylko podejrzenia ,często nie mające żadnego uzasadnienia.

oznacz moderatorów