anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie odpisuje na wiadomości

Kornel3245
#8 Zapaleniec#

Witam, sytuacja jest taka. Zakupiłem używaną karte graficzną na allegro lokalnie. Sprzedawca wysłał paczke inpostem która jest już przyjęta w oddziale. Natomiast nie wysłał czegoś ważnego czyli dowodu zakupu od niej. W opisie pisało że karta jest na gwarancja, w wiadomosci prywatnej napisał że wyśle dowód zakupu na email, natomiast tego nie zrobił. Sprzedawca odpisywał cały czas że "dziś wyśle" itd. Pisze tak już od 3 dni. Czy allegro protect chroni Mnie przed tym. Opis sie nie zgadza z tym co zakupiłem, bez dowodu zakupu nie ma gwarancji. Nawet nie wiem czy w paczce przyjdzie to czego oczekuje bo już starciłem dużo zaufania do tego sprzedawcy. 

Dodam że oczywiście kupowałem przez opcję "kup teraz"

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Kornel3245
#8 Zapaleniec#

O okazało się że chyba przed zamknięciem dyskusji dostałem odpowiedź:

Client:101244614 ma czas na odpowiedź do 27.07.2023 19:51 (CEST).

Jeśli nie odpisze w ustalonym czasie, wezwij nas za pomocą przycisku “poproś o pomoc Allegro”.

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

Kornel3245
#8 Zapaleniec#

aa sorry, pomyliłem się. To jest poprostu czas w którym ma odpowiedzieć na tą dyskusje. Czyli dalej musi zostać otworzona dyskusja ponownie

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Kornel3245 Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy dyskusja. Poproszę o jej otwarcie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Kornel3245
#8 Zapaleniec#

Gdzie się sprawdza numer zamówienia na allegro lokalnie? I problem w tym że dyskusję przypadkowo zamknąłem i chciałbym ją ponownie otworzyć. Czy to numer płatności? Czy numer przesyłki?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Kornel3245 chlopie panikujesz siadz sobie odetchnij bo zawalu dostaniesz przyjdzie paczka bedziesz dzialal latasz jak kurak bez glowy i walisz bledy w rodzaju niechcacy zamknalem dyskusje w allegro nic nie ginie a kupujacych traktuja jak jajko na miekko 

oznacz moderatorów

Kornel3245
#8 Zapaleniec#

Okej zauważylem, ze ktoryś z moderatorów allegro wznowił moją dyskusję 🙂 Dziękuje każdemu za pomoc i będę opisywać sytuacje dalej jeśli się coś rozwinie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Chciałem tylko zauważyć, że w wiadomościach mógł Ci nawet obiecać gwiazdkę z nieba. 
Wiążąca dla obu stron jest treść oferty i jeśli tam nie było wzmianki o fakturze to nie była ona częścią oferty. 
Niemniej oczywiście uważam, że sprzedający powinien Ci ją wysłać. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Kornel3245 wiesz że przysługuje ci 2 lata rękojmi po zakupie karty u tego sprzedawcy?? 

oznacz moderatorów