anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Kupilam ,zapłaciłam, a kupujacy nie dostał pieniędzy i potrzebuje komentarza jako potwierdzen

Client:46061760
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłam przedmiot dmuchana lama od kupującego, który nadal nie dostał pieniędzy od Allegro Lokalnie i prosi mnie o komentarz, którego nie da się wystawić.  Proszę o załatwienie tej sprawy. Ja zapłaciłam i mam potwierdzenie z poczty polskiej,bo pokwitowałam odbiór paczki. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zapłaciłeś przez Allegro to pewnie sprzedajacy nie wie gdzie ich szukać. Niech sprawdzi tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-05-27&dateTo=2023-...

oznacz moderatorów

Izare1
#1 Nowicjusz#

Miałam podobnie. Kupujący zapłacił ja pieniędzy nie otrzymałam. Prowizję za to naliczyli piorunem i musiałam ją zapłacić. By nie było kłopotów wysłałam zamówienie kupującemu bo wysłał potwierdzenie wpłaty. Allegro in post też nie połączyło z moją aplikacją i mimo że kupujący za przesyłkę zapłacił to ja i tak aby ją wysłać musiałam to zrobić poza Allegro w aplikacji na własny koszt. Nie mam pieniędzy za towar, poniosłam koszty a Allegro tylko chce weryfikacji konta. Ciekawe czy każdy przelew weryfikacyjny zostanie mi oddany i ile razy jeszcze o niego poproszą. 

oznacz moderatorów

Client:46061760
#7 Wielbiciel#

To jest właśnie bez sensu. Powinno być tak samo jak jak na konkurencyjnym portalu sprzedażowym. Wpłacasz, dostajesz przedmiot,potwierdzasz ,że wszystko ok z przesyłką i dostajesz kasę. Z mojej strony wszystko było ok,a że sprzedający nie dostał kasy od allegro lokalnie to niech się upomina 

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Izare1 ale po co sie dopisujesz ze swoją sprawa w cudzym wątku? Jak masz problem załóż swoj - nowy. Przez takie cos robi sie niezly balagan.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisał>jak nic nie sprzedaje tylko kupuje niedawno, minął się z prawdą?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

może lepiej było kupić u sprzedającego

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:46061760 niech sprzedawca zleci wypłatę. Jak niema skonfigurowanego konta to niech sobie poczyta  Konfiguracja konta do wypłat 

oznacz moderatorów