anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrałem złą opcje - Odbiór osobisty - przedpłata na allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Mój klient kupił ode mnie konto do gry i teraz zauwazylem ze wybrałem opcje odbiór osobisty czy jak mu dałem wszystko to czy dostanę pieniądze na konto?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116339546 Klient zapłacił za zakupy na Allegro Lokalnie (był to odbiór osobisty z przedpłatą). Masz ustawione automatyczne wypłaty, dlatego dzisiaj zleciliśmy przelew kwoty 55,00 PLN na Twoje konto bankowe. 🙂 Pieniądze znajdą się na Twoim rachunku bankowym zapewne w poniedziałek  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuje

oznacz moderatorów
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze jedno czy klient moze poprosić o zwrot pieniedzy, np. że skłamie że mu tej rzeczy nie dałem? potrzebna mi jest konwersacja z nim? jak napisał dziękuje?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116339546 Jeśli przekazałeś mu dane logowania do konta, to na jakiej podstawie miałby tak uważać? W razie takiego przypadku warto mieć zrzuty ekranu, które to potwierdzają. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje !!!!

oznacz moderatorów
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze jedno czy klient moze poprosić o zwrot pieniedzy, np. że skłamie że mu tej rzeczy nie dałem? potrzebna mi jest konwersacja z nim? jak napisał dziękuje?

oznacz moderatorów
Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Jak sprzedawałem konto do gry to wybrałem opcję  odbiór osobisty - przedpłata a miało być przesyłka elektorniczna - przedpłata czy jak klient kupił ode mnie konto i dostał wszystko to czy dostane pieniądze na konto?

oznacz moderatorów