anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybrałem zakupy u jednego sprzedawcy za 67 zł i nadal opłata za wysyłkę

marekalbarczyk
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Ale dużo informacji, jak chcesz bez wysyłki to do butiku za rogiem, lub odbiór osobisty za 0 zł 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marekalbarczykZa malo udzielasz informacji żeby ci odpowiedzieć 67 zł jeszcze nic nie oznacza !!Zależy czy jest Smart i jak ma ustawione sprzedający ,nie wszystkie artykuły można zgrupować

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@marekalbarczyk 

Bo różni  sprzedawcy  różnie  parametr bezpłatnej dostawy ustawiają.  U niektórych jest  300zł,  u innych  600  a  spotkałem  nawet   1200 zł   zakupów  do  bezpłatnej dostawy.

Musisz więc dokupić  więcej

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@marekalbarczyk   Przepraszam,  dopiero teraz  załapałem  że  Ty  piszesz  na  Allegro Lokalne.

Tam  wcale  nie ma bezpłatnych  dostaw.

A najlepiej  wyjaśnij  to ze  sprzedawcą,  albo  napisz  tutaj  ale dokładnie:  co,  gdzie, z kim,  ile  razy...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., ludzie powinni pisać na wstępie, że chodzi o AL, bo czasem piszesz i zauważasz już po publikacji 😛

@marekalbarczyk, w temacie piszemy parę słów, a problem opisujemy w treści 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@br.  😄

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A masz w ogóle jakieś pytanie czy chcesz nas po prostu o tym powiadomić?

Super news, dzięki! 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@exoryna, opuściłeś się w postowaniu, uuu, teraz to nawet redakcja radia marysia chyba by kręciła nosem 😄 wiele postów na ciebie czeka 😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  niedługo zaczną się posty typu, dokonałem transakcji i muszę płacić za zakupiony towar, czy tak ma być ? proszę o wyjaśnienia i pomoc, bo miało być wszystko za free.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów