anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykonałem przelew 8 marca do tej pory nie dotarł

Client:120063649
#1 Nowicjusz#

Witam wykonałem przelew tradycyjny poprzez Payu, problem z tym że do tej pory nie dotarł bo ciągle pisze Dokończ płatność,denerwuje się bo to nie było 5 czy 100 zł a ponad 1500 zł.Co ja mam zrobić w tej sytuacji?oczywiście kontaktowałem się poprzez e-mail z supportem allegro w sobotę i próbowałem też dzisiaj ale postanowili nie odpisywać .W sobotę ostatnie zdanie jakie napisali to "Jak tylko otrzymam odpowiedź o rozliczeniu, niezwłocznie wrócę do Pana z odpowiedzią." .Szczerze ktoś wie co w takiej sytuacji mam zrobić?z góry dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:120063649 Przelew tradycyjny może księgować się nawet do 7 dni roboczych (dlatego zawsze zachęcam do korzystania z przelewów elektronicznych, są dużo szybsze i skuteczniejsze). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:120063649
#1 Nowicjusz#

Dziękuję,Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji .Zaznaczę że wykonałem ten przelew tradycyjny przez internet (nie pocztą)przez bank ING

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:120063649 To nie tradycyjny tylko szybki! a w zakładce tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione masz że dokończ przelew?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:120063649 dokładnie przepisałem tytuł przelewu i kwotę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka Wcześniej pisałaś że zwrot 5dni, teraz przelew do 7dni, nastąpiły jakieś zmiany?

oznacz moderatorów