anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy i zapłata z góry

Client:49220459
#1 Nowicjusz#

Hej, mam pytanie jeśli dostałem link do oferty na allegro lokalnie która widać jedynie przez ten link i mogę dokonać normalnie zakupu czy jest to oferta prawdziwa. A druga sprawa jeśli zapłacę z góry a osoba usunie konto lub nie wyśle przedmiotu lub będzie niezgodny z opisem to jaka mam szanse na zwrot pieniedzy? Czy można usunąć ogłoszenie po zakupie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ktoś Ci podsyła link to jest to oszustwo, szukaj ofert na stronach Allegro, Chyba ze masz za dużo kasy. Jak dostaniesz towar niezgodny z opisem to składasz reklamację i masz pomoc Allegro, masz możliwość otrzymania rekompensaty ale pod warunkiem że zakup odbędzie się przez Allegro.

oznacz moderatorów

Client:49220459
#1 Nowicjusz#

nawet jesli to jest link i otwiera mi sie normalnie allegro lokalnie np?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49220459 tak to prawdopodobnie próba oszustwa, dlatego nie klikaj w niego, ale prześlij proszę tutaj pełen adres tej strony oraz link, który otrzymałeś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

link do oferty na allegro lokalnie która widać jedynie przez ten link”

100% oszustwo. To nie link do allegro lokalnie tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro. 
Poza tym - każdą ofertę można znaleźć przez wyszukiwarkę allegro. Nie ma czego takiego jak ,prywatna oferta’. 

oznacz moderatorów