anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłam za przedmiot, a sprzedający nie wysłał przesyłki

marlena270909
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam dnia 16.12 br zakupiłam prezent dla syna w postaci telefonu za 150 zł był wystawiony za 200. Sprzedający poprosił mnie o przelanie na konto chociaż 50 zł na jego prywatne konto a resztę miałam przelać przy odbiorze. Paczka niby była nadana lecz do tej pory jest w tym samym miejscu. Dzwoniłam do firmy InPost co się dzieje z moją przesyłką odpowiedzieli że to jakaś dziwna sytuacja, kontaktowałam się z osobą sprzedającą ale niestety bezskutecznie. Jutro gwiazdka a syn nie dostanie prezentu na razie muszę mu zastępczy prezent kupić, już nawet nie chcę tej paczki lecz domagam się iż osobą sprzedającą przeprosiła mojego syna który ma

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

pinsplash
#21 Demiurg#

@marlena270909 Kupiłaś przez Allegro, czy poza Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

marlena270909
#7 Wielbiciel#

Niestety pierwszy raz kupowałam i pan podał mi nr konta i chciał żebym zrobiła przelew express i też tak zrobiłam wszystkie wiadomości oraz potwierdzenie przelewu mam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marlena270909 przykro mi, ale do tego zakupu doszło poza Allegro, dlatego nie możemy Ci pomóc, ponieważ nie ma tej transakcji w naszym systemie. Mogę Cię poprosić o podesłanie linka do tej oferty?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marlena270909 Kliknęłaś Kup teraz lub wygrałaś licytację? Jeśli tak, to do zakupu doszło na Allegro. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma znaczenia, w jaki sposób płaciłaś. 

@la_nika Co się od wczoraj dzieje z edycją postów? Dlaczego jest niedostępna? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 sprawdziłam i edycja postów działa (nie tylko na moderatorskim koncie). Spróbuj proszę wyczyścić przeglądarkę 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No nie działa. Pojawiła się nowa opcja - link do posta, a zginęła edycja. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 opcja "link do posta" była już od dawna. Swoje posty możesz edytować tylko przez 10 minut. Czy tej opcji w ogóle nie widzisz, czy nie widzisz w postach, które opublikowałeś wcześniej, niż 10 minut temu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 wszyscy oprocz Ciebie mają rację ,,  NIE DZIALA EDYCJA POSTÓW ,,  nawet chwilę po umiesczeniu .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 i chciałem poprawić ,,o na ó,,  i kicha 😐

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Wczoraj wieczorem już był z tym problem, chwilę po napisaniu już nie dało się edytować posta. Dziś rano przez jakiś czas było ok, a teraz znowu nie ma edycji zaraz po zamieszczeniu odpowiedzi. Wszystko na tej samej, wyczyszczonej przeglądarce. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria @xyz96 bardzo Wam dziękuję za cynk! Zgłosiliśmy to i będziemy działać, żeby przywrócić tą opcję. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 bardzo dziękuję za zrzut! 🤗 Będziemy to wyjaśniać!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 @marlena270909 @mdrogeria @pinsplash W tej chwili problem nie powinien już występować.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ok  działa , przetestowane . Spokjnych Świąt 💮🍷

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Kup sobie nowy komputer, koniecznie z opcją "bez ginięcia edycji".

Są takie dostępne....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nadal nie czytasz postów. Dziecko zrozumie to, co było wcześniej napisane. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów