anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zapłaciłem za przedmiot a kupujący nadal nie ma wpłaty

recky
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zapłaciłem za przedmiot dwa dni temu Prze blankiet wydrukowany na ALLEGRO, a sprzedający nadal nie otrzymał wpłaty. Wpłata jest dokonana w banku ale przez PAY. Czy sprzedający naprawdę tak długo czekać musi na wpłatę? W czym PAy ma problem? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

az1rael
#21 Demiurg#

Tzn blankietem z allegro na poczcie polskiej?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky poproszę o numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

3237658355

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@recky taki przelew idzie do 5 dni roboczych o ile nic nie zmieniłeś w tytule, wtedy nie zaksięguje się 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky przykro mi, ale nie jest to ani numer zamówienia ani numer oferty, więc top nie pomaga. Możesz podać datę zakupu, nazwę przedmiotu, numer zamówienia (możesz go sprawdzić tutaj) cokolwiek co pozwoli mi zlokalizować, o czym piszesz. 
Ostatnie zamówienie na Twoim koncie jest z 15.06.2023 jest to anulowane zamówienie, a wybrana metoda płatności to "płatność przy odbiorze". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

to podam tak IdT xx3237658355ALLEGROxx PAYU allegro lokalne

oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

Mam dowód wpłaty i dowód wydrukowany ze strony allegro, żeby było śmieszniej to własnie dostałem info że mój zakup anulowano.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@recky bo ja nie opłacisz do 7 dni to się anuluje, pewnie źle przepisany tytuł i nie zaksięgowało 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

właśnie nie wszystko jak w przelewie

oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

proszę oto przelew wydrukowany ze strony oraz dowód zapłat w bankuIMG_20230620_060653611(1).jpgdowód wpłaty.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky ok, dziękuję! Nie zatwierdzę tego zrzutu, bo są tam widoczne wrażliwe dane, ale poprosiłam o sprawdzenie operatora płatności. Przelew tradycyjny może się księgować nawet 5dni roboczych, a z informacji w systemie wynika, że dzisiaj ta płatność została utworzona  i dlatego status płatności to wciąż in_progress. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

no tak tylko że anulowano mi już moje zamówienie, ale dziękuję

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky no tak, bo minęło już 5 dni, więc stało się to automatycznie, ale jeśli zależy Ci na tym przedmiocie to napisz proszę do sprzedającego, może uda Wam się jeszcze dogadać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

Napisałem to samo co do Pani ale nie wiem czy coś to da, też wysłałem jej potwierdzenie przelewu. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem a obsługiwałem różne sposoby płatności

oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

Czy PAYu prześle tej Pani pieniążki?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky jeśli potwierdzą, że druczek do przelewu został poprawnie wypełniony, to tak. Gdy tylko dostanę info od operatora, że wszystko okej, to dam znać, wtedy sprzedająca otrzyma środki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@recky operator odpowiedział. Niestety wpłata nie dotrze do sprzedającej, ponieważ w systemie jest już dyspozycja zwrotu, ponieważ płatność została przez Ciebie anulowana. 
W tej sytuacji, jeśli wciąż chcesz otrzymać zamówienie, konieczny będzie ponowny zakup i opłacenie zamówienia. Jeśli masz taką możliwość, to polecam skorzystanie z jednej z szybkich płatności dostępnych na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

recky
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Ja żadnej wpłaty nie anulowałem

oznacz moderatorów