anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata za towar

bogdanb18
#7 Wielbiciel#

Na Allegro lokalne kupiłem 4 noże srebrne Rostfrei.Zapłata została dokonana od ręki.Numer płatności Ofa553e2-aae4-11ea-aaf3-9549be7dc7c3.Sprzedający przysłał mi w sobotę zapytanie co z zapłatą? Przekazałem odwronie,że płatność jest zakończona i wysłałem zapytanie do Allegro.Po ok 2 godzinach otrzymałem wiadomość ,że zapłata został przekazan Sprzedającemu.Podpisał p.Kamil Siekierski.Przed 20 minutami rozmawiałem ze sprzedającym;do tej pory nie otrzymał od Allegro zadnej informacji oraz zapłaty

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

rozpocznij dyskusję i poproś pracownika allegro o interwencję . otrzymacie jednoznaczną odpowiedź 

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Po co ma rozpoczynać dyskusję  ? przecież ewidentnie wina jest po stronie allegro Napisał że jest w kontakcie z sprzedawcą 

Dyskusję można rozpocząć jak sprzedawca ma w ......e na nas 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pracownik wskarze gdzie są środki i pomoże rozwiązać sytuację . To nie jest spór jak dawniej .... 🙂

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Chyba  że 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Być może wpłata zawisła , czy odbiorca środków nie potrafi ich zlokalizować . Pracownik allegro ma odpowiednie narzędzia aby im pomóc i sytuację wyjaśnić 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bogdanb18 niech sprzedawca sprawdzi Tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

________
Κώστας
oznacz moderatorów