anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu wysyłki Allegro box na inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
mariuszdrive
#3 Debiutant#

Kupiłem produkt na allegro lokalnie i wybrałem allegro box. Sprzedawca napisał że do najbliższego allegro boxa ma 90km, a paczkomaty inpost pod samym domem. Zgodziłem się aby wysłał to paczkomatem inpost ale nie wiemy jak to zmienić. Oczywiście dostawa była za 0zł bo mamy smart. co najlepiej zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zmieni, jak tak ustawił to teraz niech Ci wyśle samodzielnie dogadajcie się.

oznacz moderatorów
mariuszdrive
#3 Debiutant#

Czy Allegro po rozpoczęciu sporu/dyskusji może to zmienić?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszdrive przykro mi, ale my również technicznie nie mamy takiej możliwości. 
Inne rozwiązanie to zwrot wpłaty, sprzedający zmieni dostępne metody dostawy w ofercie, Ty kupisz jeszcze raz z dostawą do paczkomatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

"Panie, daj tę trąbę, to się musi jakoś dać wyciągnąć" -mówi robotnik za PRL-u do puzonisty podczas przerwy w koncercie w filharmonii mającym na celu "odchamianie klasy robotniczej" 😉

"Jasiu, nie ma takiej rury, której nie dałoby się odetkać." -to znają chyba wszyscy.

Bazując na powyższym przed Bożym Narodzeniem dwukrotnie zmieniłem z Allegro One Box na InPost-a, oczywiście z uzgodnieniem z Klientami, do którego Paczkomatu® sobie życzy. Dało się to zmienić podczas nadawania paczki, niestety umykał Smart, więc zapłaciłem ja, bo InPost odsyła do Allegro, a przed Świętami jest mnóstwo pilniejszych zadań (teraz sobie przypomniałem, więc się uśmiecham do Alle:)

Trzeba pamiętać, że zakupy robią też dziadkowie i pradziadkowie dla swoich wnucząt i trudno im kazać, by zwracali ("a kiedy dostanę te pieniądze? już mam debet") i jeszcze raz przedzierali się przez obcy im, wirtualny świat. Tylko raz zaproponowałem takie rozwiązanie i Klient już nie zamówił.

Sam "system" i tak do końca widział, że zamawiamy przesyłkę via One Box. Przydałoby się więcej wyobraźni przy pisaniu oprogramowania, bo takie sytuacje występują w przyrodzie 😉

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów