anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem oszukany przez waszego kuriera Dpd pobrał ode mnie pieniądze a nie powinien bo już zaplacil

henrykhalaburda
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@henrykhalaburda Cześć. Czy dobrze zrozumiałam - zapłaciłeś za zamówienie na Allegro z góry, a później za to samo zamówienie zapłaciłeś kurierowi? Dlaczego zapłaciłeś kurierowi drugi raz? 

Możesz złożyć skargę na kuriera: https://zgloszenia.dpd.com.pl/noPortalMenu/showComplaintForm.action 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyjaśnij tą sprawę, dlaczego płaciłęś 2x?

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@henrykhalaburda 
Jeżeli kurier żądał zapłaty przy odbiorze przesyłki - to znaczy, że sprzedawca nadał ją opcją płatności przy odbiorze.
Kurier (ani firma którą reprezentuje) "sam z siebie" nie pobiera pieniędzy (skąd znałby dokładną kwotę zakupu ?) jeżeli nie ma zaznaczone, że ma pobrać pieniądze (i ile ma pobrać).

Zanim złożysz skargę na kogokolwiek upewnij się, że na etykiecie na przesyłce nie ma zaznaczonej opcji COD (pobranie) wraz zaznaczoną kwotą pobrania.
Zacznij od wyjaśnienia sprawy ze sprzedającym. Jeżeli zapłaciłeś dwa razy wskutek pomyłki sprzedawcy - to obie wpłaty trafią do niego.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów