anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

2obert
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, kupiłem towar na allegro lokalne z opcją Smart, niestety przedmiot jest nie zgodny z opisem, spędzający zgodził się na zwrot.  Zwracam na swój koszt?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jak zwrot to na własny koszt.

oznacz moderatorów

2obert
#8 Zapaleniec#

A rekalmacja? Towar jest nie zgodny z opisem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To odsyłasz na własny koszt a po rozpatrzeniu sprzedajacy musi Ci zwrócić koszt odesłania, jak chcesz składać reklamację na niezgodność z opisem zrób to przez dyskusje, masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zrób zdjęcia dla porównania oryginału z pod... 

sprzedający nie ma nic do gadania - masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Chyba, że były wyłączenia...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z wyjątkiem zakupu od prywatnego sprzedającego!

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@LEW334 To prawda -zawsze o tym zapominam, ale ja ten gorszy 😉

oznacz moderatorów

2obert
#8 Zapaleniec#

Towar od prywatnego sprzedającego, otworzyłem dyskusję, sprzedający poprosił mnie o zwrot towaru. Ale nie mam adresu do zwrotu tak jak na Allegro. Tam jest dużo łatwiej ze zwrotem:). Kończąc temat proszę spędzającego o dane do zwrotu, później czekam na zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@2obert a nie warto było zadzwonić do sprzedającego najpierw i uzgodnić szczegóły?

oznacz moderatorów

2obert
#8 Zapaleniec#

Masz rację tak zrobię

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Uważaj skoro wysłał towar niezgodny z opisem to nie dogadywałbym się poza Allegro, nie wiadomo jak to się może skończyć, ale....twoja decyzja.🤗

oznacz moderatorów

2obert
#8 Zapaleniec#

Wszystko robię i ustalam przez Dyskusję Allegro Lok... ze sprzedającym więc nie powinno być problemu

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Spoko. Po to tuja jestem, kiedy czas pozwala. Dobra decyzja - na pewno będzie OK 👍

oznacz moderatorów